מנוע החיפוש יהו חשף כמנהגו את השאלות המבוקשות ביותר בשנת 2010. "איך קושרים עניבה?" הייתה השאלה הנשאלת ביותר השנה במנוע החיפוש, אחריה בשלישיית המדרג הגבוהה ביותר של המנועי החיפוש עמדו השאלות "מה זו אהבה?" ו"איך להוריד משקל עודף?" והשאלה המעשית ביותר "איך לטגן ביצה?"

הכותרת החדשותית המבוקשת ביותר לדעת יהו הייתה התאונה במפרץ ניו מקסיקו בחברת BP, שרבים מן המומחים כינו קטסטרופה אקולוגית הגדולה בהיסטוריה. בשלישיית הכותרות המוביל הוביל המונדיאל.

החיפוש באמצעות סלולר היה שונה במקצת: מובילי החיפוש היו ליגת הפוטבול המקומית NFL, וזמרות מיילי סיירוס וליידי גאגא.בכל מדינה כמובן תוצאות החיפוש תוצאות תאמו את רצונות האזרחים, לדוגמה בקנדה הובילו אולימפיאדת החורף בוונקובר, המונדיאל ו"אמריקן איידול" (המקבילה האמריקאית של תוכנית "כוכב נולד").בברזיל את שלוש התוצאות החיפוש מילאו שמות הכדורגלנים, גיבורי האומה. הקוריאנים חיפשו לרוב את המילה "כדורגל", "סמארטפון" או "מלחמה". הבריטים חיפשו ביותר את המילים "הגרלה", "משרה פנויה" ותחזיות מזג האוויר. באיטליה המילה המבוקשת ביותר היא פייסבוק, אתרי משחקים וההורוסקופ. הגרמנים שוב הוכיחו עד כמה הם עם יעיל, בתוצאות החיפוש הובילו מפות כבישים, תחזית מזג האוויר ומספרי הטלפון.מה לדעתכם השאלות הנשאלות ביותר בישראל? בהתחשב שהמילה המבוקשת ביותר השבוע היא... שריפה בצפון.