התבוללות. ערבים
התבוללות. ערבים פלאש 90

תנועת השמאל הקיצוני "גוש שלום" שלחה היום (שני) מכתב דחוף אל היועץ המשפטי לממשלה, יהודה ויינשטיין, ובו דרשה לפתוח חקירה פלילית נגד הארגון הימני "להב"ה" אשר פתח קו "מלשינון" כנגד מי שמשכירים או מוכרים דירות לאזרחים ערבים.המכתב נשלח בעקבות הפרסומים בכלי התקשורת, לפיהם הארגון מתכנן לאתר משכירי ומוכרי דירות לערבים באמצעות המלשינון, ולפרסם את פרטיהם בפומבי על מנת להניא אותם מכך. מהפרסומים עולה החשד, כי חברי הארגון ינקטו בטקטיקות של איומים והפחדה על מנת להשיג את מבוקשם. לפיכך, הם כותבים במכתב כי "דברים אלה מעוררים חשד מוחשי כי פעילות הארגון מהווה הסתה גזענית בוטה, ומעבר לכך שיטות הפעולה של אנשי "להב"ה" כפי שתוארו מעוררות חשד מוחשי למעשים המהווים סחיטה באיומים. דברים אלה מחייבים חקירה משטרתית מקיפה".

במוקד להבה אומרים בתגובה למכתב אנשי גוש שלום ליועץ המשפטי, כי "מי שצריך לפתוח כלפיו בחקירה הם אנשי גוש שלום שבוגדים במדינת ישראל ופועלים נגד העם היהודי, מסיתים, מלשינים ומדיחים".

"אנו לא מתרגשים מהתלונה נמשיך לפעול נגד ההתבוללות על אפם וחמתם של אורי אבנרי וחבריו. ברור לנו שאם זה היה תלוי בגוש שלום המדינה היהודית הייתה נמחקת ובישראל הייתה קמה מדינה דו לאומית", מוסיפים במוקד להבה.