כל אחד הוא שאקל
כל אחד הוא שאקלCNET

כל אדם בר דעת,  על שאלה מה יש לך כרגע בכיס ילהיב אותך בשלל תשובות. החל ממכשירי סלולר ועד לדברים ביזאריים פחות או יותר. מה שמאחד גם את האנשים הפחות טכנולוגיים זה שרובינו לרוב מתלווים המפתחות עם מחזיקי מפתחות שונים או משונים. אספנו כמה מחזיקי מפתחות איכותיים ושימושיים כאחד.

לדייק עם המפתח והשעה גם בחושך

 

מחזיק  מפתחות המשולב הזה בנוי בצורת  שאקל ומשלב בתוכו גם שעון ופנס לדים. המחזיק מיוצר ביפן, ועמיד לפגיעות חיצוניות או למים. הפנס הוא מאוד בהיר ומסוגל להעיר עד 3 מטרים סביבו.

תכונות המחזיק:

-          שעון ופנס

-          גוף מתכת אל חלד

-          מידות 90X40X14 מילימטרים

שאקל און קי

חברת Verbatim הציגה את הדיסק און קי המקורי שלהTUFF-CLIP בנויה בצורת מחזיק מפתחות. קשה לאבד כזה חפיץ כשהוא מחובר למפתחות. המשקל של TUFF-CLIP 57 גרמים בלבד (גוף עשוי מפלסטיק ABS עמיד) וגרסאות בעלות ארבעה ושמונה ג'יגה בייט בכל אחד. מחבר ה-USBנשלף מן הגוף בעזרת סליידר. העלות נעה בין 30 ל-50 דולרים ליחידה.

חצובה בכיס

מחזיקי מפתחות של פרצופים לפניכם הם לא אחרים אלא חצובות ממוזערות עם דורגלים גמישים, שצלם חובב יצרף למפתחות שלו בכדי לצלם בצורה יציבה במצלמות דיגיטאליות. משקל החצובה החצופה הוא כ-120 גרם (לא מעט למחזיק מפתחות) והחצובה יכולה להחזיק מצלמות במשקל של עד קילוגרם אחד.

מפתח נשלף

אחת הצרות שלי עם המפתחות בתיק או בכיס שצרורות אלו הם אחד מהדברים הפוגעניים ביותר בסלולר, נטבוק או כל דבר עדין אחר בתיק. תמיד היה סיפור למצוא מקום ייחודי לצרור מפתחות או כיס נפרד. להתמודד עם המפתחות המציקים בעזרת Keyport Slide צורת העבודה של המתקן ברורה מהתמונות והמחיר שלו בארה"ב הוא 79 דולרים.