נותן למשטרה ארכה עד לביצוע. אריאל
נותן למשטרה ארכה עד לביצוע. אריאלפלאש 90

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי יוצא הערב במתקפה חריפה כנגד יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ יואל חסון, שהאשים כי ראש הממשלה שיחד את ח"כ אורי אריאל והעביר מליוני שקלים לישיבות ההסדר בתמורה להתנגדותו של אריאל לוועדת החקירה בעניין מחדלי השריפה.

לדבריו, "כדאי שחסון ייעשה בדק בית במפלגתו, המצעידה את בכיריה לחדרי החקירות, לפני שיטיל רפש באורי אריאל שכרטיס הביקור שלו הוא יושר אישי והגינות".

"אני זוכה לכהן בכנסת לצידו של אריאל ומדובר באחד מחברי הכנסת החרוצים במשכן, אדם המקדיש את כל מרצו  למען עם ישראל וארץ ישראל. אדם שיש לו קבלות על עשיה מוכחת", מספר בן ארי.

"הכסף לישיבות ההסדר היה צריך להיות מעובר לפני חודשים רבים ואושר בעקבות לחץ שהופעל בוועדת הכספים. ראוי שעסקנים בקדימה ינקו את הפה לפני שהם מדברים ומטיחים האשמות שווא באורי", מוסיף בן ארי.

ח"כ יואל חסון, יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, שיגר לפני דקות אחדות פנייה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה ובה בקשה לפתוח בבדיקה מיידית בחשדות הכבדים לפיהם רה"מ קנה לכאורה את הצבעתו של ח"כ אורי אריאל בעניין הקמת ועדת חקירה ממלכתית, תמורת התחייבות שמשרד הביטחון יקצה סכום של 21.8 מיליון ₪ לישיבות ההסדר, בהתאם לדרישתו של ח"כ אורי אריאל.

באיגוד ישיבות ההסדר דחו הערב את ההאשמות, "תקציב הבטחון השוטף של ישיבות ההסדר קיים בבסיס תקציב המדינה במשך עשרות שנים והעברתו אינה מותנת בשום עניין פוליטי או אחר".

"אנו דוחים את הניסיון לערב את ישיבות ההסדר במחלוקת פוליטית שאינה קשורה כלל לישיבות. אנו מאמינים כי התקציב יועבר בהקדם כמדי שנה בשנה", מוסיפים באיגוד.