שכונת נוף ציון
שכונת נוף ציון חגי הוברמן

עו"ד מרדכי מינצר אשר ייצג את תושבי "נוף ציון" במאבק נגד רכישת עתודות הקרקע של השכונה ע"י משקיע פלסטיני, מברך על סיכול המהלך.

בשיחה עם ערוץ 7 אמר מינצר, כי כעת הוכרע המאבק בשתי החזיתות, גם ברכישת עתודות הקרקע של השכונה על ידי המשקיע האמריקני ורמי לוי, ומנגד במתן הצעה מקבילה למחזיקי האג"ח אשר צפוים לאשר היום את העסקה עם משקיעים אלו.

"אני מאמין שהמשקיעים קנו את הקרקע לא רק על מנת לחסום את אל-מסרי אלא במטרה לבנות את השכונה ולפתח אותה למה שהיא יכולה להיות, שכונה לתפארת. שוחחתי עם נציגו של המשקיע האמריקני ואני סמוך ובטוח שכך אכן יהיה", הוסיף עו"ד מינצר.

חברת באמונה הצליחה לארגן קבוצת משקיעים שרכשה 55% מסך אגרות החוב של חברת דיגל המחזיקה בפרויקט נוף ציון ובזכות זאת קבעה כי האג"ח לא ימכרו למשקיע הפלשתיני . משקיעי באמונה ממליצים למכור את הפרוייקט כולו למשקיע רמי לוי והדבר טעון אישור של בנק לאומי שהוא הנושה הראשי של חברת דיגל. ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה, אומר כי הצלחת קבוצת המשקיעים שגייס לרכוש את מלא אגרות החוב שבית ההשקעות דש אייפקס החזיק בידיו, המהווים 30% מסך האג"ח בפרוייקט בתוספת עוד 25% מהאג"ח שהוחזק בידי משקעים אחרים, סללה את הצלת הפרוייקט כולו, מנפילתו לידי הפלשתינים. 

ההערכה היא שבנק לאומי לא יכשיל את מכירת הפרוייקט כולו לידי משקיעים יהודיים דוגמת רמי לוי והמשקיע האמריקני שהצטרף אליו. 

ישראל זעירא אומר כי פרשת נוף ציון מוכיחה את נחיצותה של חברת באמונה שהתמחתה בשיווק נדל"ן לציבור הציוני דתי בכל רחבי הארץ ובמיוחד בערים מעורבות דוגמת רמלה לוד יפו וירושלים

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו