דגל אש"ף בלב תל אביב

אלפי פעילי שמאל קיצוני הפגינו הערב במרכז תל אביב נגד הכוונה לחקור את מקור המימון של ארגוני שמאל. גם דגל אש"ף הונף שם.

תגיות: שמאל
בני משה , י' בשבט תשע"א

דגל אש"ף בלב תל אביב-ערוץ 7
דגל פלסטין בלב תל אביב
EDK תקשורת
המשטרה עיכבה הערב (מוצאי שבת) לחקירה שלושה מפגינים בעצרת השמאל בתל אביב  בחשד להחזקת פיגיון, תקיפת שוטר והנפת דגל פלסטין. כעבור זמן קצר שוחררו השלושה.
 
אלפי פעילי שמאל קיצוני הפגינו הערב במרכז תל אביב נגד הכוונה לחקור את מקור המימון של ארגוני שמאל.

ח"כ מאיר שטרית (קדימה) אמר בעצרת "אני רוצה להזכיר לחבריי בליכוד שבטח ז'בוטינסקי מתהפך בקברו כשהוא רואה אותם תומכים במעשה שנוגד את תורתו. ההחלטה הזאת של הכנסת מעליבה, מסוכנת למדינת ישראל וגורמת נזק חמור ביותר לשמה של המדינה כי היא שמה את מדינת ישראל כאחת המדינות החשוכות".

חבר הכנסת, מוחמד ברכה, אמר "בחברה מנשבת רוח רעה. העשבים השוטים הפכו למובילים. הדמוקרטיה נמצאת במכירת חיסול, לא נוכל יותר לספוג את הפאשיזם או להתאבד מול הימין".

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) תקף הערב את ארגוני השמאל המפגינים בתל אביב. "ההפגנה לא תעזור לשמאלנים. תנועות השמאל הקיצוני הוכיחו שהם חלק ממי שחפץ בהשמדת מדינת ישראל והם בוגדים במדינה ולכן אין מנוס מצעדים נגדם.מה שהבנתי לפני שנים מבינים היום רבים מהחכי"ם. נחשוף את המימון ממדינות האויב ונעמיד אותם בשורה אחת עם החיזבאללה".

ח"כ דני דנון (ליכוד) הגיב אמר הערב, "יריב אופניימר וחבריו נלחמים על הדמוקרטיה של מדינות זרות ולא של ישראל, יפי הנפש מארגוני השמאל יוצאים לרחובות במזג אוויר כזה רק בשביל כסף ולא בשביל אידאליים, הם מבינים שצינור המזומנים יסגר בקרוב".