לראשונה: קנייה חברתית "כשרה"

"גרופי", אתר הקנייה החברתית הראשון לציבור הדתי בישראל, מושק בימים אלו על ידי חברת "גרופ קנה הכל".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ו בשבט תשע"א

חברת "גרופ קנה הכל" משיק בימים אלו אתר חדש וייחודי לציבור הדתי בישראל: "גרופי", אתר הקנייה החברתית הראשון לציבור הדתי בישראל.  דרך "גרופי", הטרנד החדש שסוחף את הרשת מגיע לציבור שומר המצוות ומציע לו אלטרנטיבה "כשרה" למגוון האתרים הקיימים היום ברשת. 

לרוב, אתרים של קנייה חברתית אשר מציעים דילים וקופונים אינם מתאימים לציבור הדתי. התכנים כוללים תמונות לא צנועות וגם באופי ההטבות לא תמיד מותאם למשפחות דתיות. 

על מנת לפנות לציבור זה, גרופי מרחיב את מפת ההטבות ובנוסף לדילים בתחומי ה-LIFE STYLE  כמו מסעדות, בתי נופש ופנאי, יוצעו גם מוצרי צריכה, הנחות בשירותים ומוצרים להם זקוקה כל משפחה דתית ביום יום. 

חשוב לציין כי חלק גדול ממשפחות דתיות בארץ הינן מרובות ילדים וניהול הבית מצריך הרבה זמן והשקעה. אתר גרופי בא לתת שירות לאותן משפחות וחוסך להן  זמן וכסף עם מתן הנחות על מוצרי צריכה יום-יומיים. 

בנוסף, האתר מציע הנחות ודילים במסעדות ובתי נופש כשרים בלבד. האתר מתנהל לפי לוח השנה העברי וכך גם "רוח" המבצעים לדוגמא מוצרים מתאימים לחגי ישראל, סגירת האתר בשבתות ועוד. בכל שבוע גרופי יציע מספר דילים  במחיר אטרקטיבי לזמן מוגבל, אותם יוכלו הגולשים לממש בלחיצת כפתור. 

"אנו שמחים להשיק את האתר הראשון  לקנייה חברתית  אשר מותאם לציובר הדתי בישראל", אומר אוריה בן כוכב מנכ"ל "גרופ קנה הכל"."גרופי ייתן מענה לצרכיו הייחודיים של ציבור זה בכך שהוא אתר צנוע, וכן מתאים להרגלי הצריכה של הציבור." מוסיף בן כוכב.

עקרון אתר גרופי הינו העצמת הכח שטמון בציבור הדתי ותרגומו לקבוצת רכישה באינטרנט באמצעות מערכת טכנולוגית המייצרת קופונים און ליין. בנוסף לכך, קבוצת גרופ קנה הכל שמה לה למטרה באמצעות אתר גרופי לקדם עסקים בפריפריה ולשמור על רוח ערכית לצד הפעילות העסקית של החברה.

השבוע, יעלה לאוויר קמפיין פרסומי רחב באתרים ובעיתונים המובילים לציבור הדתי וכן בעלונים שמחולקים בבתי הכנסת ברחבי הארץ על מנת לחשוף את הציבור לכלי החדש שעומד לרשותו.

חברת גרופ קנה הכל הינה חברה כלכלית אשר נוסדה על-ידי הגופים המובילים בציונות הדתית  במטרה לאגד פעילות רכש של מוסדות, ארגונים, חברות, אגודות שיתופיות, משפחות ולקוחות פרטיים. עד היום, "גרופ קנה הכל"  פעילה במגוון תחומים  ומשיגה עבור הציבור הדתי הנחות משמעותיות בתחום הרכב, הדלק, הנדל"ן ועוד. לדוגמא: עד היום בתחום הסלולר כ-20,000 מנויים של גרופ  נהנים מהנחות משמעותיות.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il