לעיתים עבודת פועל הבנין לא פחותה מעבודתו של גיבור על: מי שפעם עבד באתר בנייה יודע כמה כוח צריך כדי לסחוב שקי בטון או להעביר לבנות בנין. זו הסיבה שמעצב תעשייתי  Martin Gschwandtl פיתח חליפת סופרמן אמיתית לפועלי בנין – H3 שיכולה לחזק את ידיו, החזקות מימלא, של פועל בניין.

חליפת גיבור על על פועל בנין NOVATE.RU

זרועותיה של החליפה צוידו במחזקים אלקטרומגנטיים: החיישנים קולטים את תנועתו של הפועל בעת שזרועו מתקפלת - מנוע חשמלי "תופס" את תנועת היד ואף מחזק אותה. החיזוק לעיתים מגיע עד 2/3 מסך מאמץ כדברי המפתח.

חליפות החלל של האסטרונאוטים כבר מצוידים במתקנים דומים, בכדי להקל על המשקל הרב של חליפת החלל ההרמטית. כעת עם החליפה הנוכחית נעשה צעד קטן לאדם וצעד ענק לפועלי הבניין.

מחקר פיזיולוגי של השפעת הרמת משקל רב על חלקים שונים בגוף האנושי הוא שהשפיע על תכנון החליפה. המאמץ שנעשה בעבודת בנין אינו שווה, איברי הגוף כמו הידיים, הרגליים והגב מצויים בסכנה בריאותית ובטיחות מתמדת. נקעים ושברי מאמץ הם תסמינים שכיחים אצל פועלי בנין. אחיזה נוספת בפרק היד מקנה מגננה לגוף ובטיחות נוספת לבריאות הפועל, המרפק שומר על ניידות יחד עם חיזוק משמעותי שלו.

כבר היום הקונספט מבוקש מאוד בתערוכות טכנולוגיות ובניין ולא רחוק היום שנראה את פועלי הבניין שלנו מחוזקים בחליפות המיוחדות האלו.