דנון
דנוןפלאש 90

האגף הימני בליכוד מתקומם כנגד ההחלטה של ראש הממשלה לאפשר חופש הצבעה לח"כים, בהצבעה על הקמת ועדות חקירה פרלמנטאריות לארגוני השמאל.

ח"כ דני דנון, אומר לערוץ 7, שזה מקומם לראות שקומץ של ח"כים בליכוד מצליח להשפיע על ראש הממשלה, להיכנע ללחצים של ארגוני השמאל, "אנחנו ניהלנו לכל אורך הדרך קו עקבי וטענו שחייבים להוביל מהלך נגד אותם ארגונים, ההחלטה הייתה חד משמעית שתומכים בהקמת וועדות החקירה. אבל פתאום צצו להם כל אותם מאמרי דעות ופרשני שמאל שיצאו חוצץ נגד וועדות החקירה האלה, מסתבר שהלחץ של השמאל על חברי סיעת הליכוד עשה את שלו, יש כאן כניעה למקהלה המתוזמרת של השמאל".

ח"כ דנון טוען שאין להם שום כוונה להתפשר, והצעת החוק תעלה לדיון בכל מקרה, "אנחנו נביא את ההצבעה למליאה, ואז נראה בדיוק מי מחברי הליכוד נותן יד לכל המהלכים הנלוזים של מדינות ערב".

הוא תוקף את השרים שמקיפים את ראש הממשלה ולוחצים אותו לכיוונים לא רצויים, "יש קומץ קטן בליכוד, בעיקר שרים, שמשפיעים על ראש הממשלה ונאבקים למנוע את ההצבעה, זה מקומם לראות את המגמה הזאת, כי מצד אחד אומרים לנו כל הזמן תביאו הצעות חוק חדשות, וכשאנחנו מביאים הצעות חוק אז פתאום מתעוררים כל מיני שרים נגד, הליכוד חייב להגן על גזל הקרקעות בגליל ובנגב ולחוקק חוקים ברוח ציונית".