האיסלאם ע"פ הקולונל ווסט

צפו בסרטון על דברי הקולונל אלן ווסט, מפקד אמריקאי נערץ על האיסלאם כפי שהוא רואה אותו. 'ישראל שלי' העלו לרשת וצרפו את ההקדמה.

תגיות: איסלאם
"ישראל שלי" , י"ט באדר תשע"א

הקולונל מסכם
הקולונל מסכם
'ישראל שלי'

 

הכירו את קולונל אלן ווסט – קראו הקדמה ורק אז תיראו את הסרטון. שני שחורים בלבד נבחרו לקונגרס במערכת הבחירות האחרונה בארה"ב, שניהם מהמפלגה הרפובליקנית.

אחד מהשניים, קולונל אלן ווסט מדרום פלורידה – מעוז של המפלגה הדמוקרטית – לקח את הבחירות בהליכה חבר הקונגרס הזה היה מפקד נערץ ביותר של כוחות ארה"ב בעיראק אך אולץ לפרוש מהצבא האמריקני בגלל אירוע שהתרחש במהלך פעולה שבמהלכה נתפסו כמה מאנשיו בעת ההתרחשות, הצליחו לוחמיו של ווסט לשים את ידם על אחד מהמחבלים העיראקים שתפסו את אנשיו בידיעה שהזמן הוא מרכיב קריטי ושאין כל התקדמות בחקירת המחבל, קולונל ווסט לקח את העניינים לידיו.

הוא פרץ לחדר החקירות ודרש באמצעות מתורגמן שהאסיר יספר לאן נלקחו אנשיו. הוא סירב וקולונל ווסט לקח את אקדחו וירה לכיוון מפשעתו "בירייה הבאה לא אפספס", אמר הקולונל לאסיר, וזה ניאות כעת להראות לו לאן נלקחו החיילים האמריקנים. החיילים ניצלו לאחר מכן, הגיש מישהו תלונה על יחס לא ראוי לאסירים והקולונל אולץ לפרוש בנובמבר 2010 נבחר הקולונל ווסט לקונגרס מטעם פלורידה.

במהלך קמפיין הבחירות הוא לקח חלק בפאנל שעסק בשאלה כיצד להתמודד עם המוסלמים וכיצד להתייחס אליהם בסרטון הבא תראו את הקולונל אלן ווסט משיב לשאלות אלו ומסביר בתוך פחות משתי דקות ובנחרצות רבה את כל האמת על האסלאם .יש לנו מה ללמוד ממנהיג מיוחד זה.