בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (שלישי) מאסר עולם ועוד 15 שנות מאסר על מישל ג'אנו וישראל גנון, שהורשעו ברצח הנערה, שקד שלחוב בת ה-16. השניים חויבו לשלם גם פיצויים למשפחת הנערה בגובה חצי מיליון שקלים.

הרצח התרחש ביולי 2003 בעיר אשקלון על רקע מלחמת כנופיות בין עבריינים. ג'אנו וגנון הסתכסכו עם יריבם, שלום דומרני, ראש ארגון פשע מהגדולים בישראל. ג'אנו תכנן לחסל את דומרני לאחר שזה, לטענתו, היה מעורב ברצח אחיו יגאל, ובכמה מחייליו. ביחד עם גנון הם ארבו לדומרני באחד הרחובות בעיר אשקלון בשעת לילה מאוחרת.כשמכונית התקרבה לצומת, הם היו בטוחים שבמכונית נמצא דומרני, יושב ליד מושב הנהג. הם שלפו רובה גליל ורובה מסוג אם-16 וירו עשרות כדורים לעבר המכונית. דומרני לא היה במכונית ומהירי נפגעה נערה תמימה אשר כלל לא היתה קשורה לאירוע שקד שלחוב, בת ה-16, שנהרגה במקום. 

בהכרעת הדין כתבה השופטת רויטל יפה-כ"ץ "קשה לשער מעשים חמורים מאלה שביצעו הנאשמים. הם קטפו באחת את חייה של שקד, עת הייתה אך כבת 16, ועצרו את חייהם של בני משפחתה. הם גם פגעו פגיעה חמורה בשניים אחרים, שגם עמם לא היה להם כל ריב. הם יצאו, מצויידים בנשק מסוג "גליל", כדי לפגוע בדומרני, אך ניסיון החיסול הסתיים בפגיעה במי שכל חטאם היה בכך, שנקלעו למקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. הענישה צריכה להיות בהתאם. כל קרבן ראוי לכך שהפגיעה בו תמצא ביטוי מפורש ונפרד בעונש, וכל דרך אחרת יש בה משום מיזעור הזוועה".

בחודש דצמבר 2010 קיבל בית המשפט העליון את הערעור שהגישה המדינה על זיכויים של שני הנאשמים ברצח, מישל ז'אנו וישראל גנון, זוכו מכל האישומים נגדם מחמת הספק בשנה שעברה בבית משפט המחוזי בבאר שבע.

בעקבות הרשעתם פרצו הוריה של שקד שלחוב ז"ל בבכי.  "זה נס חנוכה שאליו התפללתי", אמרה אמה.