בפתח המושב הרביעי של כנס ירושלים השמיני, העוסק בנושא "ירושלים הבירה - חיזוק ירושלים כבירת העם היהודי", אמר שר החינוך, גדעון סער, "מה הכח שמאיים על עתידנו? לא פחות ואולי יותר מכוחות פיזיים, זה אותו כח שבא להכחיש את ההסטוריה האמיתית של הארץ הזו את הקשר שלנו להר הבית ומערת המכפלה, כשם שיש מכחישי שואה יש מכחישי ציון".

עוד הוסיף סער "החינוך שלנו לילדינו הוא חינוך לשלום אבל יש גם חינוך אחר מסוכן קיצוני חדור בשנאה, אנחנו צריכים להבטיח שהקשר שניצור בין ילידנו למולדת שלנו ולבירתנו יוכל לעמוד מול החינוך השטני, מיוסד על סובלנות אנחנו חייבים לחשוף את הדור הצעיר לשורשים".

"אם נזכור את החזון והייעוד של עמנו נזכה להגשמת הנבואה, "שבתי אל ציון ושכנתי בתוך ירושלים עיר האמת. עוד ישבו זקנים וזקנות בירושלים ואיש משענתו בידו מרוב ימים".

ח"כ דני דנון (ליכוד) אמר, "אם תסתכלו על לוח השנה - תמיד יש תירוצים למה לא לבנות בגלל עיתוי. צריך לבנות בירושלים והרבה וכל יום הוא מתאים".

מנהל הקרן לאדמות ישראל, אריה קינג, הטיח דברים כנגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, באשמ מסירת חלקים מירושלים לרשות הפלסטינית, "ביבי חילק את ירושלים, היא מחולקת וזו עובדה. צה"ל מאפשר לרשות הפלסטינאית לפעול בשכונות ירושלים כל יום ותוכלו לראות אותם מכוונים את התנועה"

גם במשרד החינוך הטיח קינג דברים, "משרד החינוך מונע מהתלמידים להגיע להר הזיתים ומממן בתי ספר שמלמדים את ספרי הלימוד נגד מדינת ישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו