במותחן פוליטי חדש מתאר העיתונאי עמיעד טאוב את דמותו של מקסים חדד, מיליארדר צרפתי שעזב את מדינת ישראל לאחר שהופקר במהלך קרב בלבנון, וחוזר לאחר שנים לנקום במדינה שזנחה אותו ואת חבריו.

על מנת לממש את תוכניתו הזדונית הוא מגייס מספר בכירים ישראליים ויחד הם יוצאים להשתלט על מדינת ישראל. בסאגה פוליטית תקשורתית חובקת עולם, הנעה בין מדינת ישראל הנכבשת אט אט על-ידי חבר מרעיו של חדד לבין צרפת הנכבשת על-ידי פורעים אסלאמיים, מנסים מספר אישים שהבינו את המתרחש לעצור את המזימה הקטלנית. בשיחה עם ערוץ 7 מספר טאוב על הספר ועל מה שהוביל לכתיבתו.

"בספר מתוארים שני תהליכים שמאיימים כיום על ישראל. האחד זה השחיתות הציבורית והאפשרות שבעלי הון יירכשו את השלטון והשני הוא ההקצנה והרדיקליות האסלאמית שאותה אנחנו רואים מדי יום", אומר טאוב.
 
טאוב מוסיף ומציין כי הדמויות בהן נעזר גיבור ספרו לביצוע משימת-מזימת ההשתלטות על ישראל, אשת תקשורת, פוליטיקאי ואיל הון, נבחרו בכדי להביע את הכוח הטמון בתקשורת כמחוללת מהפכות. טאוב קורא לצעירי הציונות הדתית להכיר בכוחה של התקשורת ולפעול בה ובזירה הפוליטית.
 
"יש לצערי מגמה של בריחת כוחות צעירים מפוליטיקה ומתקשורת, אבל אלו הגורמים המשפיעים. תקשורת אפילו יותר מפוליטיקה", הוא אומר ומוסיף ש"אנחנו, הדור הצעיר שעדיין לא הסתאב ועדיין אכפת לו צריך לתפוס את ההגה בשני התחומים הללו". כשהוא מדבר על הובלה ערכית של המדינה מבהיר טאוב את כוונתו: הציונות הדתית היא שצריכה להוביל את המדינה היהודית.