השוואות שכאלה. ליברמן
השוואות שכאלה. ליברמןפלאש 90
שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס (שני) בישיבת הסיעה של ישראל ביתנו לביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בארה"ב ואמר "אני רוצה להביע תמיכה והערכה בעמדות כפי שהציג ראש הממשלה בשליחות חשובה ומאוד לא פשוטה בארצות הברית. הוא עשה זאת בדרך מעוררת כבוד והציג את ההסכמה הרחבה הישראלית, גם אם לא בתקשורת הישראלית".
 
עוד אמר ליברמן כי "בנוגע לחזרה על המנטרה של זכות השיבה, מי שמדבר על זכות השיבה במודע או שלא, מתכוון לחיסולה של מדינת ישראל דה-פקטו. לא יהיה משא ומתן לזכות השיבה אפילו לא לפליט אחד, אם פותחים לפליט אחד נקבל גם מיליון. לא יהיה על כך משא ומתן. בנוגע לתנאי הקוורטט, אנחנו לא המצאנו אותם ולא ניסחנו אותם ולכן הדרישה מכל גורם ממשלתי וברשות הפלסטינית זה דבר הכרחי ומבטא קונצנזוס רחב בזירה הבינלאומית. אני רוצה לאחל לראש הממשלה הצלחה בשליחותו החשובה".


שר החוץ הוסיף כי "אין צורך להפוך כל מחלוקת לדרמה. זו לא אפוקליפסה. מחלוקות היו ויהיו ואי אפשר להסתיר זאת. יחד עם זאת, המשותף הרבה יותר רחב מהמחלוקות. ראש הממשלה הדגיש את זה שישראל מוכנה לנהל משא ומתן לשלום בכל רגע נתון בלי תנאים מוקדמים. לא נקבל שום תכתיב. רוצים לנהל משא ומתן? אהלן וסהלן".