הרבנים מהללים את הפעילות ב"זולה"

גדול מלחיני הזמר החסידי יוסי גרין , החזן יצחק מאיר הלפגוט, אוהד מושקוביץ ומנחה הערב ישי לפידות, יופיעו ביום ירושלים הקרוב במופע ענק של המרכז הישראלי של ה-OU  למען נוער בסיכון. הכנסות האירוע יוקדשו לפרויקט "הזולה של חצרוני ע"ש פרל והרולד ג'ייקובס" הפועל מטעם ה-OU בקרב אלפי צעירים בסיכון בירושלים.

הזולה מהווה מעין מועדון נוער, שפועל בכל ימות השבוע עם מגוון סדנאות וקורסים ומקיים פעילות ייחודית בימי חמישי בערב ומוצאי שבתות בסמוך לכיכר ציון בירושלים. הפרויקט  הוקם לפני כעשר שנים על ידי הראל חצרוני ורפאל אבן-דנאן, במטרה לתמוך בצעירים מהמגזר הדתי לאומי שנשרו מהמסגרות ובמקרים מסוימים הגיעו לרחוב ונמצאים על סף סכנה.

הזולה משמשת כ"חדר מיון" הקולטת את הצעירים ומפנה להמשך הפעילות בעזרת צוות מקצועי של מדריכים ופסיכולוג. לזולה מגיעים מדי חודש כ-400 בני נוער ובשנה קרוב ל-3000 צעירים בסיכון.

הרב אבי ברמן- מנכ"ל המרכז הישראלי של ה-OU: "הזולה משמש כבית חם עבור אלפי צעירים שנקלעו לתקופות של משברים ובלבול בחיים. אנו במרכז הישראלי של ה-OU גאים לשמש עבורם כתובת וכמצפן ערכי ואנו שמחים שבזכות הפעילות הרוב גדול חוזר לדרך המלך וממשיך לחיים של תרומה ונתינה למשפחתם לחברה ולמדינה".

ארגון ה Orthodox Union הינו ארגון עולמי המאגד בתוכו מעל 800 בתי כנסת וקהילות ברחבי צפון אמריקה ובישראל. סימן ההכשר של ה-  OU מודפס על כ-500,000 מוצרים, בלמעלה משמונים ושלשה מדינות ברחבי העולם. הארגון מהווה את גוף הכשרות הגדול והמוכר בעולם וכל רווחיו מופנים לפרויקטים ולפעילויות היהודיות בארץ ובעולם. המרכז הישראלי של ה- OU פועל בחזיתות חברתיות שונות ומספק מענה לצרכי השעה של החברה הישראלית בתחומי נוער בסיכון, נוער וילדים בפריפריה, קירוב בין דתיים לחילוניים, סיוע לעולים ועוד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו