אולמרט: זקן הייתה חותמת על צ'קים שלי

"עברתי הרבה מכאובים ומצוקה כדי להגיע לרגע הזה, חשוב שתכירו אותי כפי שאני מאמין", אמר ראש הממשלה לשעבר.

בני משה , כ"ז באייר תשע"א

חרג? אולמרט
חרג? אולמרט

ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, העיד היום (שלישי) בבית המשפט המחוזי בירושלים כי שולה זקן טיפלה עבורו בכל העניינים הכספיים. "שולה היתה במשרת אמון, היא לא היתה עוד מזכירה בעירייה מבחינתי", אמר אולמרט.

"היא תיאמה את האירועים האישיים שלי וגם את העניינים הכספיים שלי. אלמלא שולה, לא הייתי יודע כמה החוב שלי בבנק גדל. היתה לה סמכות מבחינתי לחתום על צ'קים שלי והיה לה את פנקס הצ'קים שלי".

אולמרט התייחס לנסיעותיו הרבות, שהחלו בעת שהיה ראש עיריית ירושלים. "מעולם לא ביקשתי שמישהו יזמין אותי לחוץ לארץ, לא ביקשתי לבלות חופשה. כל הנסיעות שעשיתי, והרוב המכריע של הנסיעות לא הוצגו כאן, לא היתה פעם אחת שלא עבדתי מהבוקר שהגעתי ועד שעת לילה מאוחרת. אף פעם לא נשארתי לחופשה בסוף שבוע", אמר.

"אף פעם לא נסעתי על חשבון עיריית ירושלים....היו ארגונים שזה הפך למסורת שאני הוזמנתי על ידם כל שנה. יש אין ספור ארגונים ישראליים שיש להם אגודת ידידים בארה"ב, ויש ארגונים אמריקאיים. נסעתי להרצות בפניהם, להתרים, לספר על ישראל, לספר על ירושלים".

אולמרט אמר "אני יושב כאן לצערי. עברתי הרבה מכאובים ומצוקה כדי להגיע לרגע הזה. הדברים שאני מספר מתחברים יחד למי שאני, לא למי שהוצגתי, לא לאיש שמנסים לצייר אותי. מאוד מאוד חשוב שתכירו את האיש כפי שאני מאמין".