ברק ושטייניץ
ברק ושטייניץ צילום: פלאש 90

שר הביטחון, אהוד ברק, ושר האוצר, יובל שטייניץ, סיכמו הערב ביחד על מינויו של דב בהרב ליו"ר התעשייה האווירית, לקדנציה בת 3 שנים. בהרב יחליף את יאיר שמיר, שכיהן במשך 6 שנים כיו"ר התעשייה האווירית.

שר הביטחון ברק אמר הערב: "אני רוצה להודות ליאיר שמיר על פועלו בהתנדבות למען החברה ב-6 השנים האחרונות, ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו. שמיר הוביל בשנות כהונתו מהפכה מרחיקת לכת שהעלתה את החברה לגבהים חדשים והכין את התשתית לצעדים שיידרשו בעתיד".

"דב בהרב, לשעבר מנכ"ל ונשיא ענקית ההיי-טק אמדוקס, יביא עימו לחברה יכולת מוכחת בניהול חברת טכנולוגיה מתקדמת בהיקף נרחב וניסיון בינלאומי בתחום הכספים. אני משוכנע שמינויו של דב בהרב יצעיד את החברה קדימה, ותחת ניהולו תמשיך החברה לפעול ולצמוח למען ביטחון ישראל".

שר האוצר שטייניץ אמר: "יאיר שמיר, שכיהן כיו"ר התעשייה האווירית בהתנדבות, הצליח לקדם את החברה בצורה משמעותית ולתרום לפעילותה בארץ ובחו"ל, ועל כך נתונה תודתנו. דב בהרב, לשעבר מנכ"ל ענקית ההיי-טק אמדוקס, הוא מנהל מנוסה, בעל רקע כלכלי וניהולי מרשים, עם רקורד של הצלחות מרשימות ועם שילוב נכון בין ניסיון במגזר העסקי ובמגזר הציבורי גם יחד. אין ספק שיוכל לקדם את התעשייה האווירית לגבהים חדשים".

דב בהרהב (60), המנכ"ל והנשיא לשעבר של אמדוקס, שמספקת לחברות תקשורת פתרונות תוכנה לבילינג (גבייה), ניהול ושירות לקוחות, הגיע לאמדוקס ב-1991 לאחר שכיהן כמנהל התפעול בחברת אופרוטק, ושימש בתפקידים שונים באמדוקס במשך כמעט 20 שנה. בתפקידו כמנכ"ל הוא כיהן מ-2002.