חפשו את הקוטג'
חפשו את הקוטג'פלאש 90

רגע לפני שמחירו מגיע לשמונה שקלים נראה שמחאת הפייסבוק האנטי-קוטג'ית מצליחה להניב פירות וחלק מהרשתות החלו בהורדת מחירי הקוטג'.

על פי חלק מהדיווחים הגיעה מחאת הקוטג' האינטרנטית לכחמישה עשר אלף אזרחים שהודיעו על כוונתם שלא לרכוש את הגביעים הלבנים כל עוד מחיריהם ממשיכים להאמיר.

ראשון מורידי המחירים היה, כצפוי אולי, רמי לוי שזיהה את הקולות העולים מהשטח ומהמדפים והודיע על הורדת המחיר לארבעה שקלים ותשעים אגורות. לדבריו מחיר זה הוא מחיר עלות ואין בו רווח, אך הוא רואה בקוטג' מוצר צריכה בסיסי ועל כן לא ניתן לקבל מציאות בה המחירים עולים בהדרגה מתמדת.

נזכיר כי למחאת הצרכנים הצטרפה בלב חפץ התקשורת כולה והעלתה שוב ושוב אזרחים שתבעו בתוקף את הורדת מחירי הקוטג' והודיעו שלא ירכשו אותו.

כתבנו בכנסת חזקי עזרא מדווח כי במכתב ליו''ר וועדת הכספים של הכנסת, חבר הכנסת משה גפני, ביקשה, חברת הכנסת מירי רגב, "לקיים דיון דחוף בוועדת הכספים עקב עליית המחירים של מוצרי היסוד, מוצרי החלב במשק. הקוטג' כמו מוצרי חלב רבים נוספים הינם מוצרי יסוד ובסיסיים לכל משפחה בישראל ועליית המחירים הינה בלתי סבירה לחלוטין ופוגעת באלפי משפחות. לא ייתכן כי מחיר הקוטג' יהא כמחיר ליטר בנזין", כתבה רגב לגפני.