האקרים מוסלמים פרצו לאתר 'רעננים'

האקרים מוסלמיים פרצו לאתר תנועת צעירי הציונות הדתית 'רעננים' וכתבו: "לעולם לא נכנעים, כן חכו לנו, אנחנו המוסלמים".

שמעון כהן - ערוץ 7 , כ"ז בסיון תשע"א

האקרים מוסלמים פרצו לאתר 'רעננים'-ערוץ 7
ממשיכים להשתולל. האקרים מוסלמיים
אתר 'רעננים' הבוקר

נמשכת מתקפת ההאקרים המוסלמיים על אתרי אינטרנט המזוהים עם הימין הישראלי. בשעות הבוקר המוקדמות פרצו האקרים לאתר הבית של "רעננים" תנועת צעירי הציונות הדתית. בדף הכניסה נשתלה תמונה של פלסטינים עם דגלי אש"ף על רקע שחור והכיתוב באנגלית ובערבית: "לעולם לא נכנעים, כן חכו לנו, אנחנו המוסלמים".

דובר תנועת 'רעננים', אריק בן שמעון הגיב לדברים וראה אותם כעילה לחזור ולהזכיר את ההפגנה המתוכננת הערב במשותף עם המטה לשחרור גלעד שליט. בן שמעון אמר כי "כאתרים אחרים בעלי אופי יהודי וציוני, גם אתר הבית שלנו היווה יעד להתקפה, וזאת דווקא בבוקרו של יום, בו אנו מאחדים כוחות עם פעילים למען גלעד שליט בקריאה לראש הממשלה ושר הביטחון לעבור מדיבורים למעשים ולהחמיר את תנאי האסירים הביטחוניים בבתי הכלא בישראל בלי בג"ץ ובלי אמנת ז'נבה. לשמחתי האתר הוחזר במהירות לפעילות מלאה ואני מזמין את הציבור הרחב להצטרף אלינו היום בשעה 18:00 מול שער דוד בקריה ת"א".

נזכיר כי בימים האחרונים מתקיימת מתקפת האקרים על אתרי אינטרנט של אישים וגופים המזוהים עם הימין הישראלי. זכורות באחרונה הפריצות לאתרי האינטרנט של חברי הכנסת אלדד וחוטובלי.

באתרו של ח"כ אלדד נרשם: "הרי הגולן, חוות שיבא וכל הטריטוריה הפלשתינית הן שטח של סוריה שנלקח מאיתנו בכוח ויוחזר וישוחרר בקרוב". כאמור גם לאתר הבית של ח"כ ציפי חוטובלי פרצו האקרים והחליפו את העמוד הראשי בכתובות בערבית ואנגלית ותמונת רעול פנים. במשך שעה קלה הופיע בעמוד הבית של האתר כיתוב בערבית ובאנגלית הקורא לשחרור פלשתין "מידי בני הקופים והחזירים". עוד נכתב אז באתר: "המוסלמים לא יוותרו על פלשתין". לדברים נוספה תמונה זהה לזו שהופיעה הבוקר באתר 'רעננים'.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il