סיפורים חדשים בחסדי נעמי
סיפורים חדשים בחסדי נעמי עטיפות התקליטורים

בשורה להורים ובעיקר לילדים לקראת חופשת הקיץ: אגף התרבות של חסדי נעמי שהפיק עד כה עשרות תקליטורי מוסיקה ותסכיתים משיק בימים סדרה נוספת של סיפורים מוקלטים. הצורך בתרבות נקייה, כשרה ומתאימה גם לילדים, הביאה לשיווק חבילת תקליטורי שמע נוספת עם תסכיתים חינוכיים וסיפורי חז"ל. את הפרויקט הייחודי, נטלה על עצמה "חסדי נעמי" כדי לאפשר לכל משפחה בישראל להעניק ערך חינוכי אמיתי לילדיה, במטרה למלא את שעות הפנאי בתכנים יהודים ערכיים המותאמים גם לגיל הרך. המיזם, ללא כוונת רווח - כל תקליטור נמכר בשניים וחצי שקלים בלבד והסדרה כבר מונה קולקציה גדולה ורחבה של עשרות תקליטורים

בעשרת הדיסקים החדשים מועברים סיפורי מעשיות  חינוכיים, באופן מהנה וחווייתי לצד כל השירים המוכרים והאהובים, בלווי מוסיקה ואפקטים שונים ומגוונים המאפשרים למאזינים לדמיין כאילו היו בתוך העלילה עצמה. בסיפורים החדשים "הילד שחזר לעיירה", "הערבי שהתגייר", "יצר הכבוד", "בן העני" ו"נפוליאון הזהב".

הארגון פועל מתוך מטרה להרחיב את פעילותו ההתנדבותית תוך כדי סיוע לאוכלוסייה מעוטת יכולת, ומאפשר במחיר שווה לכל כיס להרוויח תכנים יהודיים ערכיים, שרכישתם מועברת חזרה כתרומה לארגון, כך שגם מקניית הדיסק משיגים פן חינוכי של תרומה לקהילה.