סמים.
סמים. פלאש 90

הרשות למלחמה בסמים יחד עם קרן קהילות וארגון מהו"ת ( מידע הכרות ותאום) החליטו לשתף פעולה יחד ולהלחם, כהגדרתם, בעד ערכים ונגד התמכרויות של בני נוער לאלכוהול וסמים בציבור הדתי בפרט ובחברה הישראלית בכלל.

בראיון לערוץ 7 סיפר קבצאל מבצרי כי "ביום ראשון הקרוב יתקיים כנס ארצי לאומי בסימן 'נוער בסיכוי - נלחמים נגד התמכרויות ובעד ערכים'. הכנס הזה הוא המשך לחצי שנה של ישיבות וחשיבה משותפת בין הגופים השונים במטרה ליצור שיתוף פעולה ולהביא לכך שאנשי הגרעינים התורניים יפעלו בעירם יחד עם הרשות למלחמה בסמים בתחום הסמים והאלכוהול".

"מה שנפלא,, אמר מבצרי, "זה שהרשות הלאומית אומרת: אני מזהה כח ואנשים איכותיים שגרים בערים ואני רוצה לנצל את הכח הזה ואת הערכים האלו. הרשות למלחמה בסמים הבינה שבשביל להלחם בסמים ואלכוהול צריך להכניס ערכים, ציונות ויהדות".

הכנס יתקיים בראש העין ביום ראשון הקרוב לאורך כל היום ובו ירצו אנשי מקצוע מהרשות הלאומית למלחמה בסמים, רבני מהו"ת - הרב אלישע וישליצקי, הרב חן חלמיש, הרב זאב הס, הרב איתן צוקר ואנשי גרעינים, "הנוכחים יצאו עם כלים להתמודד עם התופעה הזו - איך למנוע התמכרות ואיך להציל את מי שכבר נכנס להתמכרות", ציין מבצרי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו