כוכבי "הפוך" מתאחדים מחדש

לאחר פרידה של עשר שנים גילי שושן ומיכאל וייגל מתאחדים מחדש בבית ספר למשחק יהודי תורת החיים.

תגיות: תורת החיים
עוזי ברוך - ערוץ 7 , ז' באב תשע"א

עשר שנים עברו משידור הסדרה המצליחה "הפוך". מיכאל וייגל שיחק את אבי אדיר, וגילי שושן שיחק את יששכר דרווין. מאז גילי ומיכאל חזרו בתשובה כל אחד בנפרד וכעת לאחר פרידה של עשר שנים הם מתאחדים מחדש בבית ספר למשחק יהודי תורת החיים.

"אני חושב שהגיע הזמן שנראה יצירה של אומנות יהודית חיה ואותנטית שמבוססת על יסודי התורה והמצוות" אומר מיכאל וייגל. "מתוך ניסיוני ידוע לי וברור שהקהל צמא מאד ורוצה לראות אומנות שורשית שבאה ממקורות אין סופיים. זו הזדמנות מיוחדת במינה לשלב בין ידע ומקצועיות עליונה בעז"ה".

לאחר חזרתו בתשובה לא עזב מיכאל את תחום המשחק, המשיך לשחק בסרטים תורניים ויצא עם כמה הצגות ברחבי הארץ. גם חברו גילי לא עזב את אומנות המשחק, וכיום הוא מתגורר בצפת ומעביר שיעורים בתורת החסידות במקומות שונים ומגוונים, וממשיך לשחק בהצגות ובסרטים. גילי מסביר מדוע חשוב לו להמשיך להופיע וללמד, "זהו כלי מדהים להביע את עצמינו, לתת לכוחות פנימיים שבתוכנו לצאת החוצה ולהשתמש בכוחות נפש חבויים להעביר מסרים של היהדות בצורה חזקה וחוויתית".

בבית הספק למשחק יהודי "תורת החיים" משלבים יחד את עולמה של תורה, עם כוח המשחק היהודי. תוך עומק נפלא וטהרת לב, עוברים תלמידי בית הספר תהליך פנימי המחבר אותם אל עצמם. התלמידים נבנים כאומנים מקצועיים מהשורה הראשונה, אשר מסוגלים להעביר כוחות של רגש חזקים המעוררים את כוח הדמיון של הנפש היהודית להתעורר אל בוראה באהבה.

ובצד של הנשים, ורד כהן (אילת) הסולנית האגדית מלהקת שבע, חוזרת לעולם המשחק. לאחר חזרתה בתשובה השקיעה ורד שנים טובות בביתה פנימה בהקמת משפחה יהודית. כיום ורד מצטרפת לכוחות העשייה של בית הספר למשחק תורת החיים.

ביום רביעי הקרוב יתקיים אי"ה יום פתוח עם השחקנים הנ"ל ועם שאר צוות המרצים. היום הפתוח מיועד גם לגברים וגם לנשים, בהפרדה מלאה. כולם מוזמנים. להזמנה לחץ כאן : http://kolnoath.co.il/or2.asp