רדיפה. ברוך מרזל
רדיפה. ברוך מרזל

כבר כמה ימים שפעילי הימין נמצאים בשדרות רוטשילד בתל אביב ומקיימים רב שיח בין ימין ושמאל. עם זאת פעילי ה'אנרכיסטים' מנסים להפריע לסדר התקין ולדו קיום בין שני צידי המפה.

בראיון לערוץ 7 סיפר פעיל הימין, ברוך מרזל, "האנרכיסטים מפריעים לנו בגלל הדברים הידועים - חופש הביטוי, סובלנות, מתינות, הרי הם אלו שנלחמים נגד מלחמות, אלו השמאלנים שהצביעות שלהם מתגלה. אם היה בא אבו מאזן הוא היה מתקבל בחיבוק גדול ויש כאלה שכשהם רואים מתנחל עם כיפה וציציות בחוץ זה מקפיץ להם את כל הפיוזים".

מרזל הדגיש כי רוב הציבור מקבל אותם בסבר פנים יפות, "רוב הציבור מקבל אותנו באהדה גדולה מאוד -  מפליא כמה ימנים יש בתל אביב. גם המארגנים עושים מאמץ לקבל אותנו בזרועות פתוחות, עדיין לא כשותפים אבל כן כמשתתפים ואנחנו פה עושים את העבודה ואומרים שגם הציבור שלנו סובל מקיצוצים בחינוך ובדיור - הקפאה אכזרית של נתניהו ונגד זה צריך להיערך ולהלחם".

"האנרכיסטים נוהגים באלימות וצעקות אבל הנוער שלנו לא פראייר ולא נותנים את הלחי השניה ומי שתוקף נאלץ לברוח במקום בשן ועין".

לשאלת ערוץ 7 על יחסה של משטרת ישראל אמר מרזל, "המשטרה בתל אביב מאוד ליברלית ונותנים פה את חופש הביטוי וההשתוללות - בנתיים גם לימין וגם לשמאל".המסר שלנו "יש פתרון יהודה ושומרון", סיכם מרזל את דבריו.