"היום הוא עוד יום היסטורי  עבור וירג'ין גלקטיק", אמר סר ריצ'רד ברנסון, בעלי קונצרן וירג'ין העולמי, שקיבל לידיו את המפתחות לטרמינל ולהאנגר מהם יפעלו הטיסות הפרטיות הראשונות לחלל. "אנחנו כאן עם קבוצה של אנשים מדהימים שעוזרים לנו להוביל את יצירת אחד

מענפי התעשייה החדשים של המאה ה -21, תיירות חלל."

ברנסון וילדיו, סם והולי, שיהיו הנוסעים המסחריים הראשונים על החללית, חנכו את המבנה החדש, שנבנה לפי סטנדרטים אקולוגיים מחמירים, בטקס רב רושם, בו נכח גם נציג ישראלי, אלירון ירון, מנכ"ל חברת "גלקטיק דרימליינס", החברה הישראלית המשווקת בישראל את הטיסות הפרטיות הראשונות לחלל, במחיר של 200,000 דולר לכרטיס. הטיסות הראשונות צפויות לצאת מנמל החלל החדש כבר בשנת 2013.

"הכוונה היא לא רק למכור כרטיסים לחלל ללקוחות פרטיים, למרות שיש לכך ביקוש אדיר. יותר מ- 450 לקוחות ברחבי העולם כבר קנו כרטיס ושילמו תמורתו, ויש בהחלט גם לא מעט ישראלים שמעוניינים להיות הראשונים שיגשימו את החלום הזה." מסביר אלירון ירון, מנהל הנציגות הישראלית של וירג'ין גלקטיק, "גלקטיק דרימליינס".

"החברה נוקטת בצעדים כדי להרחיב את משימתה מעבר לתיירות חלל מסחרית, ובשבוע שעבר זכתה בחוזה של נאסא.  בתקופה האחרונה יש גם לא מעט הזמנות של כרטיסי טיסה מצד מוסדות מחקר ואקדמיה בעולם שמתכוונים להטיס נציגים לחלל כדי לבצע ניסויים במהלך הטיסה" אומר ירון.