אליהו שטרית: קבלנו את הבת במתנה

אביה של עדאל שטרית שנפצעה אנוש מפגיעת גראד בבאר שבע, והצליחה באורח פלאי להשתקם, סיפר לערוץ 7 על הנס הגדול.

תגיות: גראד באר שבע
בני טוקר , ז' בחשון תשע"ב

עדאל לאה שטרית בת עשרים מנתיבות, נפצעה לפני חודשיים וחצי באורח אנוש מנפילת טיל גראד בבאר שבע, שעה שיצאה מביקור בבית סבתא בבאר שבע. באותו אירוע נהרג תושב העיר יוסי שושן. אביה, אמה ואחותה שהיו עמה ברכב בזמן האירוע נפצעו באורח בינוני וקל. עדאל הגיעה לבית החולים ללא דופק עם פציעות קשות בבטן ובאגן, באורח נס לאחר ניתוחים חייה נצלו. היום מצבה משתפר והיא החלה בתהליך התאוששות בבית חולים תל השומר.

האב אליהו שטרית סיפר בראיון לערוץ 7 על הנס הגדול שקרה להם, "אחרי חודשיים וחצי, ב"ה המשפחה נצלה. אני הייתי פצוע בינוני, אשתי קל וביתי אנוש מאוד. המשפחה כולה ניצלה".

אליהו משוכנע שהתפילות סייעו והביאו למהפך, "הרופאים בכירורגיה אומרים שהיה כאן נס רפואי. זה בזכות התפילות וקריאת התהילים של עם ישראל. גיסי הלך לרב עובדיה יוסף שהחליט להוסיף לה שם, לאה. התפילות עזרו להחלמתה. זה פשוט נס, היא הייתה כבר ללא דופק".

שטרית מקווה שעדאל לאה תוכל בקרוב ללכת בכוחות עצמה, "אנחנו מגיעים היום לשיקום בתל השומר ומקווים שכל הגוף ישתקם. יש עוד ניתוח שצריך לעשות ברגל ומקווים שהיא תוכל לחזור וללכת".

עוד סיפר שטרית כי עדאל עצמה לא זוכרת את הפיגוע אבל היא זוכרת הכול עד לרגע נפילת הגראד. הוא ציין כי "הפיגוע הזה שינה לנו את החיים ועדיין לא חזרנו לשגרה. אנחנו מהללים את הקב"ה על הנס הגדול. אנחנו מאמינים שההחלמה תהיה מהירה, קיבלנו את הבת שלנו במתנה ומקווים לעשות בקרוב סעודת הודיה לכבוד הקב"ה על הנס".