מיכאל בן ארי
מיכאל בן ארי צילום: פלאש 90

ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) התייחס הערב (שני) לדבריו של השר בני בגין, שאמר כי במקומות שביהמ"ש פסק שיש לפנותם - המתיישבים חייבים להתפנות, "מדובר בהתחסדות מכוערת של השר בני בגין - איש המשפט הבכיר ששכח שרק לפני מספר שבועות חתמה הממשלה על הסכם לשחרור מחבלים, ופסלה בכך למעלה מ-1,000 גזרי דין של בית המשפט העליון".

בן ארי אמר כי שרי הליכוד צריכים להחליט היכן הם נמצאים, "שרי הליכוד צריכים להחליט איפה הם נמצאים - הם לא יכולים מצד אחד להיות אנשי ארץ ישראל ומצד שני להחריב אותה. הגיע הזמן שמתפקדי הליכוד יחזירו את כרטיס החברות שלהם בליכוד וישאירו את החבורה הנלוזה הזו של בני בגין וחבריו הצבועים, לבד. המתפקדים נותנים לגיטימציה לבני בגין וראש הממשלה לחורבן והרס גזעני".

לשאלתנו איפה בני בגין הימני ענה בן ארי בנחרצות, "מי סיפר לכם שהוא ימני, תפסיקו עם הבלוף הזה. אבא שלו החריב התיישבות והוא יותר גרוע מאבא שלו. כמה פעמים דיברתי איתו ואין בו כלום - הוא איש חלול. מה הרקורד שלו? ממה אתם מתרשמים?" תמה בן ארי וציין, "גם אם אבא שלו היה פה הייתם אומרים שהוא איש ימין. איפה הוא הוכיח שאין יותר אוהב ארץ ישראל ממנו? האיש הוא אויב של ההתיישבות".

"ארבעת הישובים שעומדים כעת על הפרק הם רק הסנונית הראשונה וזו האמירה של נתניהו - אני הולך להחריב את יהודה ושומרון. כשהוא אומר ויתורים כואבים הוא מתכוון להחרבת כל גב ההר - מאיתמר וברכה דרך עלי וגוש שילה ועד עפרה ובית אל, כדי ליצור רצף טריטוריאלי משכם ועד לרמאללה. צריך להתעשת ולהבין שהסכנה העומדת לפתחנו נקראת 'ליכוד'".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו