הסטודנטים של מכללת שנקר פשטו באישון לילה על סוכנויות הרכב של חברת מרצדס ופורשה בת"א ובפתח תקווה. הסטודנטים הגיעו לסוכנות הרכב של חברת מרצדס ברחוב  השלושה בת"א ותלו שלט עם הכיתוב: "מרצדס עולה 950 אלף ₪ = 20 שנות עבודה של עובד קבלן. בחתימת "העם דורש צדק חברתי - באדיבות הסטודנטים של שנקר".

הסטודנטים לא פסחו גם על סוכנות הרכב של חברת פורשה ברח' ז'בוטינסקי בפתח תקווה, לשם גם הגיעו הסטודנטים 'השנקרים' ותלו את השלט: "פורשה עולה 1.6 מיליון ₪ = 35 שנות עבודה של עובד קבלן. בחתימת העם דורש צדק חברתי - באדיבות הסטודנטים של שנקר".

אורון מזרחי, יו"ר אגודת הסטודנטים של מכללת שנקר, מסביר כי "בימים של שיח חברתי בנושא עובדי קבלן היה חשוב לנו לתת פרופורציות למציאות בה אנחנו חיים. יש קיטוב אדיר כיום בחברה הישראלית ורצינו להראות את הפערים הקיימים בדרך בהירה ופשוטה לכולם".

עם זאת חשוב למזרחי להבהיר, כי "אגודת הסטודנטים של שנקר אינה יוצאת נגד המושג 'עושר' או רודפת אחרי  אנשים שנוסעים ברכבי פורש או מרצדס, אך במסגרת השיח שהתקיים בימים האחרונים בנושא עובדי קבלן ועלויות היה חשוב לנו להציג בצורה ויזואלית את הפערים. חשוב שאנשים יבינו שאנחנו מדברים על אנשים שמשתכרים כמעט תמיד שכר מינימום (ולפעמים אפילו פחות), לא יותר מכך. מדובר במאות אלפי אנשים שעובדים קשה כל יום בעבור סכום פעוט, ועוד נעשקים לא אחת ע"י קבלנים שמעוניינים למקסם רווח".