גיא-צבי מינץ באלבום כפול
גיא-צבי מינץ באלבום כפולעטיפת האלבום

כשמאחוריו שבעה תקליטורים ייחודיים, וספר מעמיק אודות טהרת ניגונים הזדככות המנגנים וקדושת הנגינה, שראה אור בשמונה (!) מהדורות, מוציא גיא-צבי מינץ תקליטור חדש וכפול, שזכה גם לשני שמות: 'לב חדש' – ובו שירי וניגוני כיסופים המעוררים את הלב לרצון וגעגוע,  ו'ישמח לב' הקיצבי, המקפיץ והמלא שמחה בצלילים מרניני לב.

בכפולת האלבומים החדשה מארח מינץ את חבריו ושותפיו שמכבדים את ה' בקולם ובנגינתם: הרב רונן חזיזה, ישראל דגן, יוסף קרדונר, שלמה כ"ץ, דניאל אהביאל, חיליק פרנק, יאיר גדסי ובועז גדקה, ותוספת קדושה ייחודית: מורו ורבו של גיא-צבי: הרב דניאל סטבסקי הכהן שליט"א שמשתתף בקולו בשתי רצועות, והיה בעצם המדריך הרוחני של העבודה בבחירת הניגונים, עיצוב העיבודים, סוג הכלים (בית המקדש...), וסמך ידיו והמלצתו בכתב ידו בהסכמתו על העטיפה.

26 הרצועות (הוי"ה בגימטריה) נקטפו כולן ע"י גיא-צבי בעצמו, ביערות בת עין, המעיינות  והשדות, כשמילות השירים מלוקטות ממגוון מקורות; הזוהר הקדוש, ספר יחזקאל, הבעל שם טוב, רבי נחמן מברסלב, ספר תהילים ואחרים. לכל שיר מצורפים האקורדים המדוייקים לנגינתו בגיטרה, להקל על המעוניינים.

הקלטת השירים השקטים התבצעה אחר חצות הלילה באולפני 'בסתר המדרגה' של הזמר בנימין לנדאו ביער חוות מעון ואילו השירים השמחים הוקלטו על צלע ההר בבת עין מערב. אוירת ההקלטות השפיעה ללא ספק על השירים באלבום ומרימה את הלב לגבהים חדשים.

גיא-צבי מבטיח לא רק הנאה מהשירים והאיכות אלא גם התחזקות בקדושה, הרגש הלב ושמחה פנימית אמיתית למי שיקשיב להם לפי ההוראות על העטיפה. התקליטור אינו משווק בחנויות, אלא רק בהפצה אישית בדואר ובהופעות.

(חסידיניוז)