רשת payless השיקה את סניף הדגל בירושלים

רשת payless השיקה בתחילת השבוע את החנות העשירית שלה בארץ - בירושלים.

תגיות: נעליים
, ד' בכסלו תשע"ב

באו למדוד. כל נציגי התקשורת החרדית באו אמש למדוד ולנעול את בשורת הרשת העולמית Payless שהשיקה את סניף הדגל שלה בירושלים הפונה לציבור החרדי. במעמד חגיגי בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, נציגי הנהלת רשת Payless בישראל, ואורחים רבים, נחנך הסניף החדש, הסניף העשירי של הרשת בארץ.

בגזירת הסרט ובדברי ברכה כובד הגאון רבי שמואל רבינוביץ' שליט"א רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים, שבירך את חברת Payless שתזכה לברכה מרובה בפעילותה, בזכות עשייה מבורכת המשלבת מובילות עסקית עם חיבור ערכי למסורת ישראל. 

נאום מרתק נשא מר אלי עשור מנכ"ל  Payless ישראל, שלימד את הנוכחים פרק בגלובליזציה עסקית, כשהציג את קונספט הפעילות של החברה ובשורת האופנה שמביאה הרשת לתושבי ישראל בכלל וירושלים בפרט. "הבשורה שלנו היא באיכות ובמגוון בינלאומי מוביל, מותגי על איכותיים, אך יחד עם זאת מחירים שווים לכל נפש ומותאמים לכל גיל כעיקרון וכיסוד ערכי המלווה את הרשת ברחבי תבל" דברי עשור.

ענקית האופנה האמריקנית, Payless, הינה רשת קמעונאית המתמחה בהנעלה, הידוע כמציעה מגוון אפשרויות של מותגי הנעלה. Payless נוסדה ב1956, והיום החברה בעלת דריסת רגל גלובלית מתרחבת עם כמעט 5,000 חנויות ברחבי העולם ומעסיקה כ- 50,000 עובדים. היקף המכירות של החברה ב- 2010 הגיע ללמעלה מ-3 מיליארד דולר בשנה.

תמהיל המותג Payless מציע מגוון רחב של מותגים תחת קורת גג אחת, כולל קולקציות מעצבים כמו Christian Siriano for Payless , Lela Rose for Payless, ו Isabel Toledo for Payless. כל אחד מהמותגים של Payless ממוקד להתאים לסגמנט לקוחות ספציפי בשוק.

לאחר הברכות כמיטב המסורת, שוטטו העיתונאים והאורחים הרבים במרחבי הסניף החדש, והשוו בין דגמים ומידות, כשכל אחד מהם בוחר לו זוג נעליים בטעם ובסגנון אישי.