צודיק (וטוב לו) - סינגל חדש ומדהים: אנא עבדא

את הסינגל הראשון "אנא עבדא", הלחין יוסי גרין, העיבוד של שוע פריד וההנאה המושלמת של כל אחד ואחד מכם. צודיק וטוב לו, עכשיו גם לכם

קוביס , י' בכסלו תשע"ב

צודיק (וטוב לו) - סינגל חדש ומדהים: אנא עבדא-ערוץ 7
אנא עבדא
עטיפת הסינגל

צודיק גרינוולד (32) הוא אמן מוכר מאוד בעולם. כילד גדל בעיר הגדולה ניו-יורק וכבר אז כישרונו המוזיקלי בא לביטוי בחיי היום יום של הילד הצעיר. בעצם, החיים לקחו את צודיק למסלול שונה מעולם המוסיקה, אך אהבתו וחיבורו למוסיקה שגדלו עם השנים, המתינו לרגע הנכון, כדי להתפוצץ ולהמם עם גלי הכישרון החבויים, את ציבור אוהדי השירה היהודית. כשהתמסד הנער ובגר, הוא מצא את דרכו אל הגשמת ייעודו ושב לעסוק בעולם המוסיקה.

כבר שנים ש"צודיק" הוא שם דבר לעוצמות קול חסרות תקדים, מנהל בית האופרה של ניו יורק ששמע אותו, טוען ש"דבר כזה לא שמעתי מעולם". אחרי שנים בתעשיית השירה האופראית הגבוהה, מחליט צודיק ללכת על הדבר האמתי ומבצע שינוי דרמטי בחומרי הגלם מהם נוצרה דמותו המוסיקלית. מפיק העל בתחום מוסיקת החזנות לוי כנס, מזהה את היכולות הנחבאות של הצעיר, והחיבור ביניהם מתחזק. כנס, שמנהל את צודיק מוסיקלית, מפגיש אותו עם אגדה נוספת, הלא היא המלחין יוסי גרין והמעבד הווירטואוז שוע פריד והארבעה ממריאים למסע מרתק, שתוצאותיו הן אלבום בכורה משובח ומושקע במיוחד.

הניסיון שצבר צודיק עם השנים, הכריזמה והאופי הנוח, יחד עם יכולות קוליות נשגבות, מנעד רחב ושלוש אוקטבות בהן הוא משוטט להנאתו, מספקים הבטחה להפתעה עצומה בחנויות התקליטים בחורף הקרוב.

את הסינגל הראשון "אנא עבדא", הלחין יוסי גרין, העיבוד של שוע פריד וההנאה המושלמת של כל אחד ואחד מכם. צודיק וטוב לו, עכשיו גם לכם.