ח"כ שלמה מולה (קדימה) אומר הבוקר (ראשון) בעקבות רצח האישה הלילה בקריית מוצקין, כי מדובר ב"תופעה מזעזעת שהולכת ותופסת תאוצה בהיעדר טיפול נכון בקליטתם של עולי אתיופיה".

לדבריו, "מקרה זה ומקרים אחרים מראים על כשלון טוטלי של שירותי הרווחה ומערכות הקליטה. מקרי רצח לא היו באתיופיה אלא נרכשו בישראל, שירותי הרווחה חייבים לעשות שימוש נכון באנשי המקצוע מקרב יוצאי אתיופיה ואף לשקול לבנות מקלט לגברים במצוקה על מנת לטפל בהם בצורה הוליסטית".

מולה מוסיף, כי "על פי החוק במדינת ישראל מאבטחים חייבים להפקיד את נשקם עם סיום משמרתם ולא לשאת אותו לביתם. אני דורש מהשר לבטחון פנים לאכוף את החוק על מנת שמקרים כאלו לא ישנו".

גבר כבן 48 התאבד הלילה (מוצ"ש) בקרית מוצקין, לאחר שרצח את גרושתו. כך חושדת המשטרה שהגיעה למקום עם כוחות הצלה וחירום נוספים.

כוחות מד"א הוזעקו לבית, שם מצאו אישה וגבר כבני 45 ו-48 כשהם ירויים ובקירבת מקום ילדיהם כשהם בוכים ומוחזקים על ידי שכניהם. את האישה לא ניתן היה להציל. מותה נקבע במקום, ואילו הכוחות ניסו להחיות את הגבר תוך שהם מעבירים אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה.

זמן קצר לאחר שהגיע הפצוע לבית החולים הוא נפטר על שולחן הניתוחים.

בירור ראשוני גילה כי הגבר והאישה היו גרושים וככל הנראה הגבר הגיע למקום כדי לנסות ולהשיב אליו את האישה, אך משזו סירבה התפתח ויכוח ועימות ביניהם שהסתיים בירי בו נרצחה האישה ומיד לאחר מכן בהתאבדותו של הגבר.