העץ של גוש עציון
העץ של גוש עציוןפלאש 90

הממשלה אישרה הבוקר (א') את מינוי של שאול גולדשטיין, ראש מועצת גוש עציון, לתפקיד מנכ"ל רשות הטבע והגנים.  על פי החוק, במקרה שראש מועצה מתפטר במהלך הקדנציה, שר הפנים קובע תאריך לבחירות חדשות כ- 60 יום לאחר כניסת ההתפטרות לתוקף.

על התפקיד מתמודדים שלושה אישים מרכזיים: יאיר וולף, תושב אלעזר המכהן כסגן ראש המועצה מזה 13 שנה, דוידי פרל, המכהן מזה 5 שנים כיו"ר וועד היישוב אלון שבות, היישוב הגדול בגוש עציון ויחזקאל קליין - תושב כפר עציון בעברו מנהל עמותת התיירות.

וולף, אשר ימלא את מקומו של גולדשטיין עד לבחירות הצפויות, בירך אותו על המינוי והודה לו על שנותיו כראש מועצה, "ביום זה תושבי גוש עציון מביעים הערכה עמוקה לפועלו של שאול גולדשטיין בראשות מועצת גוש עציון. אנו בטוחים שידע להמשיך ולשמור על אינטרסים ציוניים גם בתפקידו כיו"ר רשות הטבע והגנים. כעת המשימה שלנו הינה להמשיך ולדאוג לפיתוחם של יישובי הגוש, להילחם ביתר שאת על מתן אישורי בניה ולשמור עליו כחבל ארץ פורח ומשגשג"

דוידי פרל, בירך גם הוא על המינוי והודיע באופן רשמי על כוונתו להתמודד לתפקיד ראש מועצת גוש עציון: "אני מברך את שאול על המינוי החשוב הזה, ומאחל לו הצלחה בתפקיד החדש. אין לי ספק כי יצליח להביא יחד אתו לרשות את הרוח הציונית המפעמת בו. במקביל לכך, ברצוני לבשר ולהודיע כי בעידוד חברים וידידים מכל יישובי גוש עציון החלטתי להתמודד על תפקיד ראש המועצה מתוך רצון להמשיך בפעילות ציבורית רבת שנים בכובעים שונים. בני סביל נענה לבקשתי להצטרף להתמודדות, וביחד נקים צוות רחב של אנשי מקצוע בתחומים שונים המורכב מתושבים שאכפת להם ורוצים לשנות".

דוידי פרל, תושב אלון שבות הינו בעל תואר שני במנהל עסקים וכיהן בעבר כסמזכ"ל תנועת בני עקיבא העולמי. בנוסף, כיהן פרל כיו"ר הוועד המקומי וחבר מליאת מועצת גוש עציון מטעם אלון שבות למשך 5 שנים. בשנים האחרונות עסק רבות בפעילות ציבורית למען בתי הספר השונים ובין השאר כיו"ר בי"ס ראשית.