הלוחמים גלשו מהמגדל עם צמה באורך 250 מטר

"ידוענים" ולוחמי יחידה מובחרת הצדיעו למבצע איסוף תרומות השיער של "זכרון מנחם". דני רופ: השיער יכול לסייע ישירות לבריאות הילד.

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , כ"ה בכסלו תשע"ב


אירוע סיום מבצע תרומת שיער ארצי לילדים חולי סרטן, והדלקת נר ראשון של חנוכה בהשתתפות עשרות ילדים חולי סרטן התקיים אתמול (שלישי) במתחם בורסת היהלומים ברמת גן.

לוחמי יחידה מובחרת של משמר הגבול, המאמצים את זכרון מנחם כבר שנים, גלשו מהקומה העליונה של מגדל אביב (המגדל הגבוה בארץ) ואיתם צמה באורך 250 מטר מהשיער שנאסף מ1500 תרומות שהתקבלו ביום הראשון של המבצע 

לארוע הגיעו אישי טלוויזיה ומוזיקה רבים כדי לשמח את עשרות הילדים חולי הסרטן שהגיעו: אלון דה לוקו, ג'ולייטה, דביר בנדק, דני רופ, ישי לפידות, עברי לידר, עקיבא וענהאל מ"המרוץ למיליון", ציפי שביט, קרן פלס, שחר פאר, שני כהן, ותום ואדל מ"המרוץ למיליון".

עדין לא ידועה הכמות המדויקת של השיער שנאסף, אך בעמותת זכרון מנחם מבקשים להודות לכל התורמים והתרומות הרבים ושמחה על הצלחת המבצע אף הרבה יותר מהמשוער. חיים ארנטל, יו"ר זכרון מנחם: "המבצע הוכיח את הטוב והיופי של עם ישראל שמתאחד למען מטרות טובות. אנו בטוחים שכמות השיער שנאספה במבצע, ועדין נאספת, תאפשר למאות ילדים חולי סרטן לקבל פיאה ולהמשיך לחייך".

אחד הקטעים המרגשים באירוע היו כשלוחמי היחידה המובחרת הודיעו בקשר כי הצמה לא מגיעה עד הרצפה וכי חסרים 10 מטרים.  כמה בנות מהקהל הרב שהגיע, התנדבו לתרום בו במקום שיער. מעצבי שיער שהיו במקום מהאקדמיה של מוטי רובין וארגון OMC ישראל שלקחו חסות על המבצע, הפשילו שרוולים וסיפרו במקום את הבנות. השיער שנגזר התווסף לצמה והצמה הושלמה.