ראש האופוזיציה לבני ביקרה לפני זמן קצר במאהל המחאה בדימונה בו שובת רעב תושב העיר ג׳קי אדרי במחאה על מחירי המים הגבוהים. לבני שוחחה עם אדרי ואמרה לו, כי "האוהלים אולי התקפלו ברחבי הארץ אבל הבעיות לא נפתרות".

לדבריה, "הממשלה מחפפת את טרכנטברג וממשיכה להעלות מיסים . היום גם החליטו להעלות את מחירי החשמל. אין הצדקה להעלות את המיסים על מוצרי היסוד, על המים ועל החשמל. מים זה לא מצרך יוקרה. המע"מ שנולד מהתאגידים לא מוצדק. התאגידים לא הוקמו בשביל עוד מיסים לממשלה. אין במיסים הללו צורך מלבד הצורך של הממשלה לגזור קופון ולהעביר את זה לסקטורים ששותפים לקואליציה הזו. המאבק הזה מוצדק והוא פוגע בכולם - ושביתת הרעב הזו צריכה לעורר את הממשלה".

בביקור השתתפו גם חברות הכנסת רונית תירוש ונינו אבסדזה וכן ראש עיריית דימונה מאיר כהן.

חברת הכנסת רונית תירוש אמרה, כי "ההחלטה לייקר שוב את מחירי החשמל בתחילת פברואר ב9% ומתחילת אוגוסט ב25%, מהווה הוכחה למדיניות אוצר כושלת, למדיניות ממשלה אנטי חברתית ולזלזול והפקרת אזרחי המדינה. ראש הממשלה שמשום מה לא ניזוק בעת מחאת האוהלים מרשה לעצמו להמשיך ולהעלות מיסים מתוך תחושת ביטחון וזחיחות שאותה עלינו לקעקע. שתיקתו של הציבור עלולה לחזק התנהגות מתנשאת זו שלו".

חברת הכנסת נינו אבסדזה אמרה, כי "המחאה שהחלה בתל אביב הגיעה גם לפריפריה. רק עיוור לא יראה מה שמתרחש כאן. זו ממשלה שבמקום להקל על הציבור, מעלה את מחירי המים, את מחירי החשמל, את מסי הבלו ובמקביל ממשיכה להעביר בכנסת חוקים שפוגעים ביסודותיה הדמוקרטיים של ישראל".