שחר מזרחי
שחר מזרחי פלאש 90

שר המשפטים יעקב נאמן המליץ לנשיא המדינה שמעון פרס להעניק חנינה לשחר מזרחי שנידון ל 30 חודשי מאסר לאחר שירה למוות בגנב הרכב מחמוד גנאים, תושב באקה אל-גרבייה. מזרחי הורשע בהריגה, ושליחתו לשלושים חודשי מאסר עוררה בשעתה סערה. עד כה ריצה מזרחי 17 חודשי מאסר.

אושרה אסף, יו"ר עמותת זכויות השוטרים, אומרת לערוץ 7 כי הגיעה העת לחנינה, "הוא כבר נענש, הוא ישב למעלה מחמישה עשר חודשים בכלא, הגיע הזמן שיחננו אותו, ביקשנו את החנינה כבר לפני הרבה מאוד זמן".

היא מקווה שנשיא המדינה יעמוד בלחצים שמפעילים עליו הארגונים לזכויות אדם, "כל אותם תנועות שמגנות על הגנב בגלל שהוא ערבי טועות ומטעות, האיש הזה היה קודם כל גנב רכב, בל נשכח את שלומי אסולין שנרצח על ידי גנב רכב".

היא מקווה שאשתו ואמו של שחר מזרחי יזכו לראות אותו בקרוב בבית, "אמא של שחר אבלה עכשיו על מות אימה, שנפטרה ביום שבת. אני אגב מצפה שהשר אהרונביץ' יעדכן אותה בהתפתחויות, ושהיא לא תשמע את זה מהתקשורת. אני קוראת לנשיא המדינה שיחון את שחר מזרחי, כי מגיע לו. ולראש הממשלה אני קוראת, שימנף את משטרת ישראל וייתן לשוטרים אפשרות לחיות בכבוד. לתת להם לעשות את העבודה בכבוד בלי שיקראו להם נאצים".