"נעדרי סולטן יעקב בידי הסורים"

בספר חדש מוצא הרב כליפה, על ידי דילוגי אותיות בתורה, רמזים לאירועים שונים. ברור לו כי נעדרי סולטן יעקוב חיו לפחות עד לפני עשור.

ישי קרוב , א' בשבט תשע"ב

"נעדרי סולטן יעקב בידי הסורים" -ערוץ 7
אצבע אותיות
הוצאת דני ספרים

צפונות בתורה
הרב משה כליפה
הוצאת דני ספרים, 157 עמודים.

הספר "צפונות בתורה" ראה אור באחרונה על ידי הוצאת 'דני ספרים', ובו מובאים רמזים על ידי דילוגי אותיות, לאירועים שקרו בעבר ואף לגילוי דברים חסויים.

בראיון לערוץ 7 סיפר מחבר הספר, הרב משה כליפה, "אני חוקר פסוק מסויים או מספר פסוקים, ודולה משם כל מיני דברים אשר מביאים לפתרונות של אירועים שונים". הוא סיפר כי קיבל תמיכה מתלמידי חכמים לכתיבת הספר אשר חיבר ללא עזרת מחשב.

אחד הגילויים אשר מביא הרב כליפה בספר, מדבר אודות נעדרי סולטן יעקב, "האנשים האלה נמצאים בידי הסורים ואני לוקח את כל האחריות", הדגיש, "אני לא יודע אם כיום הם חיים, אבל ודאי שעד לפני כעשור הם היו חיים".

"לפרשיית סולטן יעקוב הגעתי לאחר שהבחנתי שבפרשת בהעלותך בה נכתב 'וכי תבואו מלחמה בארציכם', מוצפנים שמם של שני חללים - באומל וכץ. התחלתי לבדוק קדימה אחורה באותיות ומצאתי ממצאים נוספים שקשורים לפרשה הזו".

הרב כליפה הדגיש כי הספר לא נכתב על בסיס תורת הקבלה, "אני מסתמך על דילוגי אותיות וכשאני שם לב שמדובר על נושא מסויים אני מתחיל לפעול ולחקור אודות העניין".