בן נוסף נולד לדוד חטואל

שבע שנים וחצי לאחר ששכל את כל משפחתו בפיגוע רצחני בציר כיסופים חוגג דוד חטואל את לידת הילד הרביעי בחייו החדשים לאחר הטרגדיה.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , ו' בשבט תשע"ב

בן נוסף נולד לדוד חטואל-ערוץ 7
דוד חטואל
עמותת טלי ביד רמה

דוד חטואל חוגג את לידת הילד הרביעי בחייו החדשים, כך דיווח מקומון מעריב "זמן הדרום". הבן הנוסף למשפחתו החדשה, הצטרף לבת תחיה ושני הבנים עמיחי וישי.

אחד ממכריו של דוד צוטט בדיווח, "ברור שאין אפשרות להחליף משפחה במשפחה, אבל אני בטוח שאף אחד לא היה מאמין, אחרי הפיגוע, שדוד יביא לעולם ארבעה ילדים חדשים, במקום ארבע הבנות שנהרגו".

סמנכ"ל לחינוך וחברה בעירייה אשקלון, משה ינאי, שעבד עם חטואל במשך שנים, אמר: "אני חושב שכוח האמונה של דוד, כוח תעצומות הנפש שלו ואישיותו, כוחות הנפש שהעניקו לו משפחת אשתו לשעבר, שבאמת תמכו בו – הם אלה שנתנו לו את הכוחות להמשיך הלאה. אני כמובן מאחל לו מזל טוב וכל טוב על הולדת ילדו הרביעי".

מכר נוסף של חטואל אמר: "דוד תמיד אומר שהוא בנה בית שני על הבית הראשון, ולא החריב את הבית הראשון. זה תמיד מול העיניים שלו. בימי הולדת וימי נישואים שלו ושל טלי, הוא תמיד הולך לבית עלמין. כל ילד חדש שנולד לו הוא מגיע לבית העלמין ומתייחד איתן. הוא איש מאוד מיוחד ומגיע לו שיהיה לו טוב".

דוד וטלי חטואל התגוררו בישוב  קטיף. טלי הייתה עובדת סוציאלית ודוד מנהל בית ספר יסודי באשקלון. בי"א באייר תשס"ד, 2 במאי 2004, נסעה  טלי יחד עם ארבע בנותיה מקטיף לאשקלון, על מנת לבקר אצל רופא לצורך מעקב הריון ולהפגין נגד תוכנית ההתנתקות במשאל מתפקדי הליכוד שנערך באותו יום.

ב'ציר כיסופים' פתחו שני מחבלים באש על מכוניתה ואילצו אותה לרדת לשולי הכביש. חטואל נפצעה קשה בהתקפה הראשונה. המחבלים, שהיו חמושים ברובי קלצ'ניקוב, התקרבו למכונית ומטווח אפס ירו צרורות בטלי חטואל ובנותיה עד שכולן מתו.

כוחות צה"ל הוזנקו לשטח והצליחו להרוג את המחבלים.