עודד רביבי
עודד רביבי שמעון כהן

ראש מועצת אפרת, סאל' במיל, עודד רביבי, שהוא גם חבר מרכז ליכוד שתמך בנתניהו בפריימריז לראשות הליכוד מתקשה להבין כיצד ראש ממשלה שהודיע על תמיכה בהתיישבות מקבל החלטה כל כך קשה.

רביבי אמר לערוץ 7 "הפירסומים תפסו אותנו בעין הסערה. אחרי עשר שנות הקפאה סוף סוף יצאו מכרזים. אתמול היה סיור מכרזים ופתאום התחילה מבוכה גדולה, אנשי משרד השיכון אמרו שיש הוראה חדשה מהיועץ המשפטי שאפרת לא כלולה יותר במפת אזורי העדיפות".

רביבי מנסה לקבל הבהרות ממשרד ראש הממשלה, אך בינתיים הכול עדיין לוט בערפל. "אנחנו בשיחות מול מזכירות הממשלה כדי להבין מה משמעות ההחלטה שהתקבלה במשאל טלפוני בין השרים. תמיד נתנו עדיפות ליישובים שעמדו בקריטריונים. הקריטריונים לזכאות היו בין השאר הרצון לעודד מגורים ביישובי פריפריה או ביישובים הסמוכים ליישובים ערבים. אפרת הייתה בתוך הרשימה , אנחנו גם קרובים ליישובים ערבים וגם מהווים עתודה קרקעית לפיתוחה של ירושלים".

ראש מועצת אפרת אומר, שעם ישראל כבר שבע ממנהיגים שאומרים דבר אחד ועושים דבר אחר. "עם ישראל שבע ממנהיגים שמבטיחים משהו אחד ועושים משהו אחר. תושבי ישראל יודעים מי המנהיגים שאומרים אחד בפה ואחד בלב. והמנהיגים האלה צריכים לזכור שבסוף תמיד יש בחירות. לא יכול להיות שראש הממשלה יגיד בגני התערוכה השבוע, שהוא תומך בהתיישבות, אבל בפועל יוציא אותנו ממפת סדרי העדיפויות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו