אבי או אבישי?
אבי או אבישי? פלאש 90

בשעתו נהג העיתונאי, התחקירן ואיש החסד אדיר זיק ז"ל לעקוב בקפדנות אחר כל תנועה מתנועותיו של אבישי רביב, סוכן השב"כ. בשנים האחרונות הוא נעלם מהאופק הציבורי, אך כעת נדמה שהוא שב ומפציע, הפעם בדיווח של אתר NRG, ואולם גם בדיווח הזה עולות יותר שאלות מתשובות, יותר סימני שאלה מסימני קריאה.

על פי הדיווח לפני ימים אחדים הייתה תושבת יפו בחנות בשוק הפשפשים ולפתע נכנס למקום אדם דומה מאוד לאבישי רביב, אך הוא הציג את עצמו כעובד חברת "עמידר" בשם אבי בן דוד. הוא הסביר שהוא ממפה את האזור מטעם החברה והשאיר את מספר הטלפון שלו.

"ידעתי שאני מכירה אותו", סיפרה, "מיד עלה לי לראש יגאל עמיר, אבל לא ידעתי לקשר עדיין. איך שהוא יצא - גם המוכרת אמרה שהוא מוכר לה מאוד". מאוחר יותר הבינה שאכן מדובר ברביב.

האתר מדווח כי בדיקה מול סמנכ"ל "עמידר" הביא לאישור שאכן רביב עובד בשירות "עמידר" דרך חברת בת בשם "כפיר". ב"כפיר" לעומת זאת סירבו להגיב בכל הנוגע לרשימת העובדים.

כתבי האתר ניסו לחייג לאותו 'אבי בן דוד' במספר הטלפון שהושאר אצל בעל החנות. האיש מאחורי קו הטלפון הזדהה כאבישי רביב אך הכחיש שהוא עובד ב"עמידר" או בחברת "כפיר", וטען שהוא מובטל ושלא היה ביפו לאחרונה כלל.

רביב נשאל איך להערכתו הגיע מספר הטלפון שלו לאדם שנראה בדיוק כמותו השיב: "לא יודע". מסתבר ששום דבר שקשור ברביב לא יכול להסתיים ללא תעלומה...