דובר בית הרב אלישיב: הרב בין שמים לארץ

דובר בית הרב אלישיב מסר הבוקר לערוץ 7 כי הרופאים הצליחו לייצב את מצבו של הרב, "המצב עדיין קשה ומסוכן, יש לקרוע השמים בתפילה".

אפרים מורנו , י"ד בשבט תשע"ב

הרב אלישיב
הרב אלישיב
פלאש 90

דובר בית הרב יוסף שלום אלישיב, שלמה קוק, מסר הבוקר לערוץ 7 כי הלילה חלה החמרה במצב בריאותו של הרב והבוקר הרופאים הצליחו לייצב את המדדים ולהוריד את חום גופו.

"המצב עדיין קשה ומסוכן והרב בין שמים לארץ", אמר קוק, "צריך לקרוע את השמים בתפילה, לרפואת רבם של ישראל יוסף שלום בן חיה מושא".

יו"ר 'איחוד הצלה', זאב קשש, סיפר אמש בשיחה עם ערוץ 7 על מצבו הבריאותי של פוסק הדור הרב אלישיב. הרב מאושפז מאתמול בערב (ראשון) בבית החולים שערי צדק בירושלים, "אני יוצא כעת מהקומה סמוך לחדרו של הרב אלישיב, אפשר לבשר לציבור שנכון לעכשיו המצב מעט התייצב לעומת המצב הקריטי שהוא היה לפני כן, טובי הרופאים נמצאים בחדרו ומטפלים בו".

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ביקר אמש את הרב יוסף שלום אלישיב וסיפר כי הוא וחברו ישראל אייכלר נפגשו עם מנהל בית החולים ועם מנהל המחלקה.

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כץ, שנאם אמש במליאת הכנסת, ביקש "להתפלל לרפואת הרב אלישיב". כץ קיבל פתק במהלך נאומו ואמר שהרב במצב קריטי.  הוא קרא בשם נשיא המדינה, ראש ממשלת ישראל ויו"ר הכנסת להרבות בתפילה עבורו. 

ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לחבר הכנסת משה גפני והתעניין במצבו של הרב ואמר לו כי כולם מתפללים לשלומו.