נתניהו: איראן עומדת מאחורי הפיגועים

ראש הממשלה, בנימין נתניהו,האשים בישיבת סיעת הליכוד, כי איראן וחיזבאללה הם העומדים מאחורי הפיגועים נגד ישראל.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ' בשבט תשע"ב

נתניהו: איראן עומדת מאחורי הפיגועים-ערוץ 7
בנימין נתניהו
פלאש 90
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר בישיבת סיעת הליכוד, כי "בחודשים האחרונים היינו עדים לכמה ניסיונות לפגוע באזרחי ישראל וביהודים בשורה של מדינות; באזרבייג'ן, בתאילנד ובמקומות אחרים".

"בכל המקרים הללו הצלחנו לסכל את הפיגועים בשיתוף עם גורמים מקומיים", סיפר נתניהו והאשים, כי "בכל המקרים הללו הגורמים שעמדו מאחורי הפיגועים היו איראן ובת חסותה החזבאללה".

לדבריו, "היום היינו עדים לשני ניסיונות פיגוע נוספים באזרחים חפים מפשע. הראשון באזרחית ישראל שנפצעה בניו דלהי והשני בעובד מקומי בשגרירות ישראל בגיאורגיה".

"איראן שעומדת מאחורי הפיגועים הללו היא יצואנית הטרור הגדולה בעולם. ממשלת ישראל וגורמי הביטחון ימשיכו לפעול יחד עם שירותי הביטחון המקומיים נגד מעשי טרור אלה. אנחנו נמשיך לפעול ביד חזקה, בשיטתיות ובאורך רוח נגד הטרור הבינלאומי שמקורו באיראן", הוסיף נתניהו.

נתניהו התייחס גם לבחירתם של מוסדות הליכוד החדשים ואמר, כי "אני מתכוון להוביל את ועידת הליכוד ולהעמיד את עצמי לנשיאות הוועידה. הליכוד היא מפלגה אחראית, פתוחה, שקופה ונקיה. אני אאבק על כך שזה יימשך".

"אתנגד בנחרצות להחזרת הכוח למרכז.השיטה הקיימת היא השיטה הנכונה.לא נחזיר את הליכוד אחורה. הליכוד בדרך הנכונה והציבור רואה את זה", הוסיף נתניהו.

בוידיאו : ראש הממשלה בנימין נתניהו לפני זמן קצר עם נשיא קרואטיה: