איראן: ישראל היא זו שעומדת מאחורי הפיגועים

לאחר שראש הממשלה, בנימין נתניהו, האשים את איראן בביצוע מתקפת הטרור, בטהרן החליטו להשיב מלחמה.

ישי קרוב , כ' בשבט תשע"ב

איראן: ישראל היא זו שעומדת מאחורי הפיגועים-ערוץ 7
בנימין נתניהו
צילום: פלאש 90
הממשל באיראן האשים הערב את ישראל בתכנון מתקפת הטרור בהודו ובגאורגיה.

דובר משרד החוץ של אירן, ראמין מהמנפרסט, אמר כי מטרתה של ישראל בתכנון מתקפת הטרור היתה "להכתים את אירן ולפגוע בקשרים שלה עם שתי המדינות".

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר היום בישיבת סיעת הליכוד כי איראן היא האחראית למתקפת הטרור "בחודשים האחרונים היינו עדים לכמה ניסיונות לפגוע באזרחי ישראל וביהודים בשורה של מדינות - באזרבייג'ן, בתאילנד ובמקומות אחרים. בכל המקרים הללו הצלחנו לסכל את הפיגועים בשיתוף עם גורמים מקומיים", הוא אמר.

נתניהו הדגיש כי "בכל המקרים הללו הגורמים שעמדו מאחורי הפיגועים היו איראן ובת חסותה - חיזבאללה. אירן היא יצואנית הטרור הגדולה בעולם. אנחנו נמשיך לפעול ביד חזקה, בשיטתיות ובאורך רוח נגד הטרור הבינלאומי שמקורו באירן".

שר החוץ אביגדור ליברמן אמר בהקשר זה: "אנחנו יודעים מי אחראי לפיגוע. ישראל לא תעבור על כך לסדר היום. אנחנו מתמודדים עם טרור פיזי וטרור מדיני מדי יום".

"איראן שעומדת מאחורי הפיגועים הללו היא יצואנית הטרור הגדולה בעולם. ממשלת ישראל וגורמי הביטחון ימשיכו לפעול יחד עם שירותי הביטחון המקומיים נגד מעשי טרור אלה. אנחנו נמשיך לפעול ביד חזקה, בשיטתיות ובאורך רוח נגד הטרור הבינלאומי שמקורו באיראן", הוסיף נתניהו.