רימון. התגייס.
רימון. התגייס.פלאש 90

אנשי מגרון שכרו את שירותיו של האסטרטג ויועץ התקשורת רוני רימון, שותף במשרד יחסי הציבור, אסטרטגיה וניהול משברים "רימון כהן שינקמן".

רוני רימון, שימש כמנהל קמפיין הבחירות של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושל הליכוד בבחירות האחרונות בהן נבחר נתניהו לתפקידו. אל רוני רימון יצטרפו לטיפול בסוגיית מגרון יועצי התקשורת ערן יואלס והילה זליגמן מהמשרד. המשרד מטפל בשורה ארוכה של לקוחות כלכליים וחברתיים ומתמחה גם בניהול מאבקים ומשברים תקשורתיים.

רוני רימון אמר היום כי "אנשי הישוב מגרון עלו לקרקע  כבר לפני 12 שנה. מדובר באנשים שהם מלח הארץ, אנשי הציונות הדתית, קצינים ולוחמים במילואים, שהקימו ישוב על קרקע שהיתה כשרה להקמת ישוב. למרות זאת משהחליט בג"ץ שעליהם לפנות את הישוב, הם נענו, בלב פצוע, להצעת השר בני בגין להתפנות לישוב שיוקם שני קילומטרים מהמקום, ובלבד שתישאר פעילות יהודית במגרון, ושהמבנים בישוב יישמרו עד שיוכרע גורלה החוקי של הקרקע בבית משפט. אין מדובר בויכוח על עצם ההתנחלויות כן או לא".

הוא ציין כי "גם מי שאינו מזדהה עם ההתנחלויות  - יכול וצריך להזדהות עם תושבי מגרון, המכבדים חוק, אך מבקשים גם שהחוק יכבד אותם. אני משוכנע שראש-הממשלה נתניהו מבין לליבם של המתיישבים, והוא ידאג לכך שההסכמות שהושגו, כאמור, בדם ליבם של המתיישבים, ומתוך ויתור עצום – גם יתממשו על ידי המדינה".