סניפים חדשים לבנק הפועלים

בנהריה וברעננה חנכה הנהלת בנק פועלים שני סניפים עיסקיים חדשים. ראש עיריית נהריה: כל מהלך לטובת תושבי העיר - מבורך.

בני משה , כ"ט בשבט תשע"ב

בנק הפועלים חנך בשבוע האחרון שני סניפי עסקים ברעננה ובנהריה. השניים, מצטרפים ל-21 הסניפים העסקיים המשרתים את לקוחות החטיבה העסקית ברעננה ובנהריה ומהווים חלק מרשת הסניפים העסקיים שהשיק הבנק. "הסניפים העסקיים מהווים קפיצת מדרגה במערך השירותים ללקוחות החטיבה העסקית. בסניפים העסקיים מתמקדים במתן שירות מקצועי, איכותי ומתקדם, תוך שיפור מהירות התגובה והזמינות של הבנקאים ללקוחות החטיבה", אומרים בבנק הפועלים.

בקביעת המזוזה ברעננה כובד הרב שלמה אישון, רב מזרח העיר רעננה וראש מכון 'כתר לכלכלה ע"פ ההלכה'. "היהדות איננה שוללת את הכסף", אמר הרב אישון, "היא דוגלת בהקדשת כספים למטרות ערכיות וסיוע לזולת. יו"ר דירקטוריון הבנק, יאיר סרוסי – אמר בדברי ברכתו, כי בנק הפועלים פועל רבות בתחום הפעילות החברתית ותורם תרומה משמעותית לקידום פרויקטים חברתיים. "אין כמו בנק הפועלים המשקיע בנושאים בעלי אופי חברתי". אבי לאופר – מנכ"ל העיריה, בירך על פתיחת הסניף וציין כי השנה מלאו 90 שנים לייסודה של רעננה, שהפכה לאחת הערים המובילות בארץ באיכות החיים וברמת השירות לתושביה. דברי ברכה השמיעו ציון קינן - מנכ"ל הבנק ושמעון גל - הממונה על החטיבה העסקית. את הסניף מנהלת ג. מורדוך

הסניף העסקי שנחנך בנהריה ישרת את לקוחות החטיבה העסקית בנהריה, מועצה אזורית מטה אשר, והגליל המערבי. את המזוזה בסניף החדש קבע רבה של העיר, הרב ישעיהו מייטליס. ראש העיר נהריה ז'קי סבג, ברך ואמר כי "כל מהלך שפועל לטובת תושבי העיר נהריה ולנוחותם – מבורך!". הוא הביע את תקוותו כי סניף העסקים ישרת את תושבי העיר על הצד הטוב ביותר.

ציון קינן, מנכ"ל הבנק אמר בדבריו כי העיקרון המנחה את הבנק לאורך שנים הוא מתן שירות איכותי ויצירת הצעות ערך אמיתיות ללקוחות החטיבה העסקית, "מתכונת הפעילות החדשה שהבנק מיישם עם השקת הסניפים העסקיים, מאפשרת למנהלי קשרי הלקוחות ולבנקאים העסקיים בסניף להעלות את רמת השירות לרמות הגבוהות בבנקאות העסקית בישראל".