שטרית הודיע רשמית: תומך במופז

ח"כ מאיר שטרית, אשר החליט שלא להתמודד על ראשות תנועת קדימה, מודיע כי הוא תומך במועמדותו של מופז. במטה לבני מביעים זלזול.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , ד' באדר תשע"ב

שטרית הודיע רשמית: תומך במופז-ערוץ 7
תומך במופז. שטרית
פלאש 90

ח"כ מאיר שטרית הודיע היום (שני) באופן רשמי כי הוא תומך במועמדותו של ח"כ שאול מופז בהתמודדות על ראשות תנועתו, תנועת קדימה.

במסיבת עיתונאים שכינס טען שטרית, כי "יכולתי להיות השינוי הטוב ביותר, אבל אין לי סיכוי לנצח. המועמד שיש לו סיכוי לנצח הוא מופז ולכן החלטתי לתמוך בו. שני הצדדים מבחינתם היו מוכנים להציע כל דבר, ולא ביקשתי שום דבר לא ממופז ולא מלבני. אינני חושש למעמדי".

במטה לבני מביעים זלזול במהלך ומציינים, כי "כצפוי כל המתמודדים שהפסידו ללבני בפעם הקודמת חוברים שוב להדיחה מראשות קדימה".

"הפריימריז בקדימה יכריעו בין קדימה בראשות לבני שתקבל מחדש את אמון הציבור, תהווה אלטרנטיבה אמיתית לממשלת נתניהו, ותצרף אליה עוד רבים וטובים המחכים לנצחונה, לבין כל אלה שעסקו כל התקופה במאבקים פנימיים שדרדרו את קדימה והיו שותפים עד לאחרונה לניסיונות לפלג אותה ולמנוע כל אלטרנטיבה לנתניהו", קובעים בסביבתה של לבני.

לדבריהם, "האמת ברורה לכל מצביעי קדימה והיא ברורה גם לחבריה שיביאו לנצחונה של לבני. רק עם לבני ננצח".

נזכיר כי שמוקדם יותר היום הודיע פרופסור יוסי שיין, מהדמויות הבכירות באקדמיה הישראלית, על הצטרפותו לקדימה ותמיכתו במועמדותה של לבני לראשות קדימה.