"כל הצלחות צה"ל - למרות ביניש"

יו"ר האיחוד הלאומי, חה"כ יעקב כץ (כצל'ה), ניצל את נאומו בכנס ירושלים התשיעי של העיתון 'בשבע' על מנת "לסגור חשבון' עם השופטת דורית ביניש, עם כניסתו של השופט אשר גרוניס היום לתפקיד

"במסורת היהודית נכתב "חייבים לברך על הרעה כמו שמברכים על הטובה", ביניש ניהלה שנים מלחמות נגד ערכים מקודשים, יהודה ושומרון, ערוץ 7, השב"כ, סברא ושתילה ועוד נושאים רבים, לקחה את הנקודה הטפלה והפכה אותה לעיקרית", קבע כצל'ה.

לדבריו, "כל הצלחות צה"ל – למרות ביניש. כל ההתיישבות הענפה ביהודה ושומרון – למרות ביניש. כל ההישגים – למרות ביניש. שופטת שלא נבחרה לניהול המדינה, ניכסה לעצמה כוח לנהל את המדינה, ביטלה חוקים חשובים, סימנה מטרה ונעצה את החיצים. לקחה את החוק לידיים – מי הרשה לה? היא לא נבחרה".

כצל'ה הדגיש, כי "בית המשפט העליון אינו רשאי לבטל חוקים עליהם החליטו נציגי העם, ויותר מכך – כל החוקים שבית המשפט העליון ביטל יקומו לתחייה, כולל ערוץ 7, עליו עוד נקבל פיצויים על כל הסבל שעברנו עם השנים".

"אחרי אישור חוק גרוניס - אכן כמו שכתב עיתון 'הארץ' – נפל דבר בישראל – לא בית המשפט העליון מחליט מי יהיה הנשיא והשופט, אלא הכנסת – נציגי העם- הם המחליטים, זהו הניצחון הגדול ביותר", הוסיף כצל'ה.

בעניין הפוליטי אמר כצל'ה, "לקחתי לי מטרה – הבית היהודי והאיחוד הלאומי יילכו יחדיו לבחירות, אין אפשרות אחרת. יחד נהיה כוח פוליטי חזק שאי אפשר להתעלם ממנו"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו