ניצן אלון עם האלוף אבי מזרחי
ניצן אלון עם האלוף אבי מזרחי חגי הוברמן

תת-אלוף ניצן אלון מונה היום למפקד פיקוד המרכז והועלה לדרגת אלוף בטקס חגיגי בלשכת ראש המטה הכללי במחנה "רבין"  (הקריה) בתל אביב.

הטקס נערך במעמד שר הביטחון, מר אהוד ברק, ראש המטה הכללי, רב-אלוף בנימין (בני) גנץ, בנוכחות חברי פורום המטה הכללי ומשפחות המפקדים.

אלוף ניצן אלון החליף בתפקידו את אלוף אבי מזרחי, שכיהן כמפקד פיקוד המרכז בשלוש השנים האחרונות וצפוי לצאת ללימודים בארה"ב.

שר הביטחון אהוד ברק, בירך את אלוף מזרחי ואמר כי: "אבי, הבאת איתך ניסיון עצום והשארת חותם על הפיקוד, על היחידות הצבאיות ומוכנותן למלחמה וגם על הרקמה המסובכת של האזור".

ברק הוסיף בפניה לאלון: "ניצן, אתה נכנס היום למציאות מסובכת ביותר, שחווית בשנתיים האחרונות והיום אתה מקבל את האחריות הכוללת עליה. אני רוצה לאחל לך הרבה הצלחה".

ראש המטה הכללי, רב-אלוף בנימין (בני) גנץ, הודה למפקד פיקוד המרכז היוצא על עשייתו רבת השנים בכלל הגזרות והביע את הערכתו הרבה על התבונה, הנמרצות והכשירות המבצעית.

הרמטכ"ל בירך את מפקד פיקוד המרכז הנכנס ואמר כי ניסיונו הפיקודי והמבצעי העשיר יסייעו להצלחתו בביצוע המשימה המורכבת.

מפקד הפיקוד היוצא, אלוף אבי מזרחי אמר: "זהו התפקיד המאתגר, המורכב והקשה ביותר שביצעתי במהלך השירות. אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי, לקחת חלק בעיצוב עתידה של מדינת ישראל".

מפקד פיקוד המרכז הנכנס, אלוף ניצן אלון, הודה לשר הביטחון ולרמטכ"ל על האמון בבחירה בו לתפקיד ואמר כי "אני מודה על האמון בבחירתי לתפקיד ואעשה כל מאמץ לעמוד בו".

טקס חילופי המפקדים ייערך ביום א' בפיקוד המרכז.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו