יד לאחים: המסיונרים מארגנים סעודות ליל סדר

בארגון יד לאחים אומרים כי המיסיונרים מציפים את הארץ בכרוזים על אירועי "ליל סדר" מרכזיים שהם עורכים, תוך הטעיה של לב ההמון.

ידידיה מנשה , י"א בניסן תשע"ב

ברחבי הארץ חולקו בימים האחרונים מודעות המזמינות אנשים להצטרף לליל סדר ציבורי הכולל סעודה כשרה. בארגון "יד לאחים" מזהירים כי האירוע מאורגן על ידי מיסיונרים.

ביד לאחים מגיבים על הדברים בחומרה רבה ואומרים כי שוב באה לידי ביטוי הקלות הבלתי נתפסת שבחסותה מרשים המיסיונרים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם, לרבות זריית חול בעיני ציבורים שלמים, בדרך להגשמת יעדם הנלוז להעביר יהודים על דתם.

לצד פעולות הנגד שבהן נוקט יד לאחים בעצם ימים אלו, שוקדים ביד לאחים על מערך של סדרים ציבוריים על טהרת הקודש לשורה של קהלי יעד ובהם עולי חבר העמים, ניצולי מיסיון וכן אוכלוסיות פוטנציאליות לנגישות ומגע עם מיסיונרים. הסדרים יתקיימו בשורה של מוקדים בחיפה, בחולון, ברמת גן ובנתניה. כמיטב המסורת של יד לאחים, יקיימו אנשי יד לאחים בימי חול המועד סמינרים על גלגלים, במסגרת מסעות משותפים לקברי צדיקים בהם ישתתפו ניצולי מיסיון ועולים חדשים החשופים לסכנת המיסיון.

ביד לאחים אמרו השבוע כי "ליל הסדר הציבורי המזעזע שעורכים המיסיונרים בשורה של מוקדים, שהראשי שבהם ברחוב יפת ביפו – מזעזע, מחפיר ואינו נותן מנוח. זה רק מוכיח שרובץ על כולנו חוב לחוקק את חוק המיסיון ולשים למעשי אנשיו הנפשעים סוף"

יד לאחים