"הסחיטה בתקשורת החרדית לא מפתיעה"

ח"כ חיים אמסלם מגיב לפרשיית הסחיטה באתר החרדי "אותי לא העזו לסחוט כי ידעו שעם אמסלם זה לא ילך. אני יודע שרבים נסחטו". תיעוד.

אפרים מורנו , י"ב בניסן תשע"ב

ח"כ הרב חיים אמסלם, מייסד תנועת עם שלם, מגיב בראיון לערוץ הכנסת, לחשדות כנגד בכירי האתר "בחדרי חרדים" לפיו מנהלי האתר סחטו עסקנים ורבנים בחברה החרדית.

"לצערי אני לא מופתע לא בייחס לאתר ולא ביחס לתקשורת החרדית בכלל", אומר הרב אמסלם, "אנחנו מבינים שיש רצון להיפתח. מצד אחד יש ידיעות שלפני 15 שנה לא היית קורא עליהם לא היית שומע עליהם. זה כשלעצמו דבר טוב. התקשורת החרדית לא הפנימה את תפקידה של תקשורת אובייקטיבית".

בהמשך דבריו מתייחס הרב אמסלם לחזרתו לפוליטיקה של אריה דרעי. "הם פועלים כמשרדי קידום אינטרסים לכל דבר. אצלי הם ידעו שזה לא יעבוד. הם ניסו. לפעמים אתה לא יודע אם לצחוק או לא לצחוק. לפעמים אתה פותח עיתון כללי, אתה רואה מישהוא שמתיימר לחזור לפוליטקה מקבל 2 מנדטים, אך שאתה פותח את התקשורת החרדית הוא מקבל 7 מנדטים".

לסיום אומר אמסלם כי לדעתו מעז יצא מתוק. "הציבור החרדי שיש לו סדר יום קבוע, הוא לא טיפש, הוא לא מטומטם. אני רואה בזה תהליך טוב של ניקוי אורוות. הגיע הזמן שהציבור החרדי יקבל את המידע האמיתי, וידע מי מנהלים אותו מי מובילים אותו, מי מסבנים אותו. בסופו של דבר, לכל דבר יש סוף".