שפטל: שני מחבלים גרמו לפינוי בחברון

עו"ד שפטל מאשים את ברק ואת היועץ המשפטי לממשלה באנטישמיות, "בשום מקום יהודי לא צריך להוכיח בבית משפט שמסמכי הרכישה לא מזויפים.

בני טוקר , י"ד בניסן תשע"ב

פינוי בית המכפלה
פינוי בית המכפלה
רויטרס

עו"ד יורם שפטל, מאשים את שר הביטחון ואת היועץ המשפטי לממשלה, באנטישמיות כלפי המתיישבים בחברון, "הפינוי של בית המכפלה, בוצע על ידי שני מחבלים. מחבל אחד, זה מי שלחרפת כולנו שר הביטחון של מדינת ישראל, אדם שהכריז על עצמו, שאם הוא היה נולד ערבי, הוא היה הופך למחבל ורוצח ילדים. אני מניח שאם הוא היה נולד ערבי והופך למחבל, הוא היה, או נהרג על ידי צה"ל או יושב בבית הסוהר. באמת חבל, כי אם הוא לא היה, הוא שהוא היה יושב שנים רבות בבית הסוהר, עם ישראל היה יוצא נשכר ולו בגלל הגרוש המביש והאנטישמי שהיה נמנע".

שפטל מאשים את היועץ המשפטי לממשלה בהתנכלות אנטישמית למתיישבים בחברון, "המחבל השני, הוא היועץ המשפטי לממשלה. הדבר הכי מבעית והכי מחליא בפרשה הזאת, זה התירוץ השקרי שנאמר בכוונת זדון, שיש כאן משהו שקשור לשלטון החוק. הרי אם יהודי רוכש בית בתל אביב, לא צריך ללכת לבית משפט ולהוכיח שיש כאן רכישת אמת ושלא מדובר במסמכים מזויפים. הצבת הדרישה לגבי רכישת בית בחברון על ידי יהודים, שילכו לבית  משפט להוכיח שזו רכישת אמת, זו דרישה אנטישמית בזויה שיכולה לבוא רק מפיהם של מחבלים".